HaberlerGündemFirari Şahıs 34 Kilo Uyuşturucu İle Yakalandı

Firari Şahıs 34 Kilo Uyuşturucu İle Yakalandı

Sivas’ın Yıldızeli ilçesinde yapılan yol kontrollerinde firari bir şahıs 34 kilo uyuşturucuyla yakalandı.

Firari Şahıs 34 Kilo Uyuşturucu İle Yakalandı
Sivas’ın Yıldızeli ilçesinde yapılan yol kontrollerinde firari bir şahıs 34 kilo uyuşturucuyla yakalandı.

Edinilen bilgiye göre, Sivas-Ankara karayolunda kontrol yapan Yıldızeli İlçe Emniyet Müdürlüğü Asayiş Büro ekipleri bir yolcu otobüsünde yaptığı arama sonucunda 2012 yılı Eylül ayında Osmaniye Açık Cezaevi’nde firar eden ve başka bir kişiye ait sahte kimlikle dolaşan K.P.’ye (27) ait 34 kilo toz esrar ele geçirdi. Diyarbakır’dan Ankara’ya götürmek için aldığı uyuşturucuları bavulda elbiselerin içine saklayan kendisine ait olduğunu itiraf eden firari şahıs çıkarıldığı mahkemece tutuklanarak cezaevine sevk edildi. Olayla ilgili soruşturma başlatıldı.

BİN PAKET KAÇAK SİGARA ELE GEÇİRİLDİ

Aynı gün içerisinde yapılan bir diğer kontrolde ise Erzurum’dan gelen bir otobüste ise bin paket kaçak sigara ele geçirildi. Sigarayla ilgisi bulunan şahıs ise Yıldızeli Emniyet Müdürlüğü Asayiş ekipleri ile Kırıkkale Emniyet Müdürlüğü’ne bağlı ekiplerin ortak yaptığı operasyonla Kırıkkale’de yakalandı.

Yapılan operasyonlarla birlikte Yıldızeli Emniyet Müdürlüğü ekipleri 1 ay içerisinde 219 bin paket kaçak sigaranın yanı sıra 100 kiloya yakın uyuşturucu ele geçirerek kaçakçılara ağır bir darbe vurdu.

İLGİLİ HABERLER

Mardin’de husumetli aileler barıştırıldıMardin’de husumetli aileler barıştırıldıUyuşturucu ve hırsızlık operasyonlarında 20 şüpheli tutuklandıUyuşturucu ve hırsızlık operasyonlarında 20 şüpheli tutuklandıÇiftçilere sera naylonu dağıtımı yapıldıÇiftçilere sera naylonu dağıtımı yapıldıRamazan orucunun niyeti nasıl olmalıdır sahur niyetin yerine geçer mi?Ramazan orucunun niyeti nasıl olmalıdır sahur niyetin yerine geçer mi?Cumhurbaşkanlığı Kabinesi yarın toplanıyorCumhurbaşkanlığı Kabinesi yarın toplanıyor
SIRADAKİ HABER