HaberlerGündemFETÖ operasyonunda 21 şüpheli gözaltına alındı

FETÖ operasyonunda 21 şüpheli gözaltına alındı

​Balıkesir merkezli 11 ilde FETÖ/PDY'ye yönelik yürütülen soruşturma kapsamında aralarında muvazzaf askerlerin de bulunduğu 21 kişi gözaltına alındı.

FETÖ operasyonunda 21 şüpheli gözaltına alındı

Balıkesir Cumhuriyet Başsavcılığı tarafından yürütülen 15 Temmuz darbe girişimi soruşturması kapsamında 22 şüpheli hakkında gözaltı kararı verildi.

Hakkında gözaltı kararı verilen 22 şüpheli hakkında Balıkesir, Antalya, Bursa, Çanakkale, Elazığ, Hatay, İzmir, Kars, Kütahya, Mersin ve Şanlıurfa'da 21 şüpheli gözaltına alındı.

Şüphelilerden 9 albaydan 2'sinin muvazzaf olduğu birinin ise ihraç edildiği 6'sının ise emekli olduğu öğrenildi.    

Operasyonla ilgili soruşturma sürüyor.  

İLGİLİ HABERLER

Şehid Hasan'ın babası Mehmet Gökgüz: Azmettiriciler de yargılanmalıŞehid Hasan'ın babası Mehmet Gökgüz: Azmettiriciler de yargılanmalıMısır'daki idam kararları​ Şanlıurfa'da protesto edildiMısır'daki idam kararları​ Şanlıurfa'da protesto edildiMevsimlik tarım işçileri insanca bir yaşam istiyorMevsimlik tarım işçileri insanca bir yaşam istiyor​PKK'nin Mersin'de katlettiği muhterem bir alim: Molla Fehim Yönden​PKK'nin Mersin'de katlettiği muhterem bir alim: Molla Fehim Yönden​Mısır’daki idam kararları Mardin’de protesto edildi​Mısır’daki idam kararları Mardin’de protesto edildi
SIRADAKİ HABER