HaberlerGündemFETÖ'nün TSK yapılanmasına operasyon: 184 gözaltı kararı

FETÖ'nün TSK yapılanmasına operasyon: 184 gözaltı kararı

İzmir merkezli 53 il ile KKTC'de, haklarında gözaltı kararı verilen 184 şüphelinin yakalanması için eş zamanlı operasyon düzenlendi.

FETÖ'nün TSK yapılanmasına operasyon: 184 gözaltı kararı

İzmir Cumhuriyet Başsavcılığı'nın yürüttüğü FETÖ soruşturması kapsamında haklarında gözaltı kararı verilen şüphelilerden 2'sinin albay, 7'sinin binbaşı, 10'unun yüzbaşı, 22'sinin üsteğmen, 2'sinin teğmen, 95'inin astsubay, 8'inin ise uzman çavuş olduğu belirtildi.

Şüphelilerden 123'ünün muvazzaf asker olduğu, diğer şüphelilerin darbe girişimi sonrası ilişikleri kesilen askeri okul öğrencisi oldukları açıklandı.

İLGİLİ HABERLER

Şehid Hasan'ın babası Mehmet Gökgüz: Azmettiriciler de yargılanmalıŞehid Hasan'ın babası Mehmet Gökgüz: Azmettiriciler de yargılanmalıMısır'daki idam kararları​ Şanlıurfa'da protesto edildiMısır'daki idam kararları​ Şanlıurfa'da protesto edildiMevsimlik tarım işçileri insanca bir yaşam istiyorMevsimlik tarım işçileri insanca bir yaşam istiyor​PKK'nin Mersin'de katlettiği muhterem bir alim: Molla Fehim Yönden​PKK'nin Mersin'de katlettiği muhterem bir alim: Molla Fehim Yönden​Mısır’daki idam kararları Mardin’de protesto edildi​Mısır’daki idam kararları Mardin’de protesto edildi
SIRADAKİ HABER