HaberlerGündemFethiye'de El İşi Göz Nuru Eserler Göz Kamaştırdı

Fethiye'de El İşi Göz Nuru Eserler Göz Kamaştırdı

Fethiye Halk Eğitim Merkezi ve Akşam Sanat Okulu Müdürlüğünce 2012-2013 Eğitim Öğretim yılında açılan kursların yıl sonu sergisindeki eserler göz kamaştırdı.

Fethiye'de El İşi Göz Nuru Eserler Göz Kamaştırdı
Fethiye Halk Eğitim Merkezi ve Akşam Sanat Okulu Müdürlüğünce 2012-2013 Eğitim Öğretim yılında açılan kursların yıl sonu sergisindeki eserler göz kamaştırdı.

Halk eğitim merkezinde ki kursiyerlerin bir yıl boyunca yaptıkları el işi göz nuru eserler yıl sonu sergisiyle beğeniye sunuldu. Yıl sonu sergisinin açılış törenine Fethiye Kaymakamı Ekrem Çalık, Fethiye Belediye Başkan Vekili Yıldırım Özdemir, Ölüdeniz Belediye Başkanı Keramettin Yılmaz, Çiftlik Belediye Başkanı Halil Doğan, Çamköy Belediye Başkanı Bekir Eser, Kadıköy Belediye Başkanı Adem Ayat, Esnaf Odası Başkanı Mehmet Soydemir, İlçe Milli Eğitim müdürü yüksel Gültekin, Ak parti Fethiye İlçe Başkanı Mustafa Ali Türkan ve diğer ilgililer ile çok sayıda davetli katıldı. Saygı duruşunda bulunulup istiklal marşının söylenmesinin ardından Halk Eğitim merkezi ve Akşam Sanat okulu Müdürü Osman Koftu ile Fethiye Kaymakamı Ekrem Çalık birer konuşma yaparak halk eğitimin önemini vurguladılar. Halk oyunları ekibinin zeybek oyununun ardından kurs bitirme belgeleri alkışlar arasında sunuldu. Yıl sonu sergisinin açılışını Fethiye Kaymakamının eşi Zeynep Çalık ile Fethiye Belediye Başkanının eşi Nesrin Saatcı birlikte yaptılar. Sergi gezilerken, Yıl sonu sergisinde kursiyerlerin yaptığı el işi göz nuru eserler büyük ilgiyle izlendi.

İLGİLİ HABERLER

Cumhurbaşkanı Erdoğan'dan Kazım Karabekir paylaşımıCumhurbaşkanı Erdoğan'dan Kazım Karabekir paylaşımıİşten çıkarılan işçiler eylem yaptıİşten çıkarılan işçiler eylem yaptıCumhurbaşkanı Erdoğan: Dünyanın en gelişmiş ülkelerinde aşı sıkıntısı varCumhurbaşkanı Erdoğan: Dünyanın en gelişmiş ülkelerinde aşı sıkıntısı varVali Erin patlama sonrası Tel Abyad'da inceleme bulunduVali Erin patlama sonrası Tel Abyad'da inceleme bulunduAğrı halkı doğalgaz ve elektrikte yüksek faturalara çözüm bekliyorAğrı halkı doğalgaz ve elektrikte yüksek faturalara çözüm bekliyor
SIRADAKİ HABER