HaberlerGündemFatsa Belediyespor Kulübü"nden Başkan Anlayan"a Teşekkür Ziyareti

Fatsa Belediyespor Kulübü"nden Başkan Anlayan"a Teşekkür Ziyareti

Fatsa Belediyespor Kulübü Başkanı Muammer Coşkun ve yönetimi, Fatsa Belediye Başkanı Hüseyin Anlayan’ı makamında ziyaret ederek, kulübe yaptığı katkılardan dolayı teşekkür etti.

Fatsa Belediyespor Kulübü"nden Başkan Anlayan"a Teşekkür Ziyareti
Fatsa Belediyespor Kulübü Başkanı Muammer Coşkun ve yönetimi, Fatsa Belediye Başkanı Hüseyin Anlayan’ı makamında ziyaret ederek, kulübe yaptığı katkılardan dolayı teşekkür etti.

2012-2013 sezonunda Fatsa Belediye Spor olarak ellerinden gelen mücadeleyi yaptıklarını ifade eden Fatsa Belediyespor Kulübü Başkanı Muammer Coşkun; “Gönül isterdi ki bugün buraya elimizde şampiyonluk kupası ile gelelim ama neticede güzel bir mücadele örneği sergiledik ve son iki üç haftaya kadar da şampiyonluk modunda gittik. Tabi ki 2012- 2013 sezonunda şampiyon olamadık, bu her şeyin sonu demek değil. Her bir son yeni bir başlangıç demek. O sene bu sene sloganıyla girdik şimdi de varsa ötesi yaşarız onu diyoruz. Desteklerden dolayı Sayın Belediye Başkanımız Hüseyin Anlayan’a teşekkür ziyaretine geldik. Başkanımıza bizi kırmayıp kabul ettiği için teşekkür ederiz” dedi.

Fatsa Belediye Başkanı Hüseyin Anlayan da, Fatsa'nın halkı ile birlikte kenetlenmiş şampiyonluk mücadelesi verdiğini belirterek; "Umutluyduk ama sonuçta her şeyin bir galibi oluyor. Bizler bu heyecanımızı bu arzumuzu kaybetmeyeceğiz. Aynı heyecan ve umutla yolumuza bakacağız. Bu yönetimdeki arkadaşlarımız özveri ile çalıştılar ben kendilerini kutluyorum. Bizler de Fatsa Belediyesi olarak yetkimiz ve imkanımız çevresinde desteklerimizi verdik yine desteklerimiz devam edecek. Fatsa Belediyespor'u şampiyon yapmak için önümüzdeki sezon da çalışacağız” şeklinde konuştu.

İLGİLİ HABERLER

Bitlis Belediyesi karla mücadele çalışmasını sürdürüyorBitlis Belediyesi karla mücadele çalışmasını sürdürüyorTakla atan otomobilden emniyet kemeri sayesinde yara almadan kurtulduTakla atan otomobilden emniyet kemeri sayesinde yara almadan kurtulduHeyelanın kapattığı yol açıldıHeyelanın kapattığı yol açıldıYoğun kar yağışı ve tipi nedeniyle Bingöl'ün çevre illeriyle ulaşımı sağlanamıyorYoğun kar yağışı ve tipi nedeniyle Bingöl'ün çevre illeriyle ulaşımı sağlanamıyorMalatya'da 90 yaş ve üzeri vatandaşların CoronoVac aşıları evlerinde yapılacakMalatya'da 90 yaş ve üzeri vatandaşların CoronoVac aşıları evlerinde yapılacak
SIRADAKİ HABER