HaberlerGündemFatih sondaj gemisi Türkali-2 kuyusuna ulaştı

Fatih sondaj gemisi Türkali-2 kuyusuna ulaştı

​Enerji ve Tabii Kaynaklar Bakanı Dönmez, Türkali-2 kuyusuna ulaşan Fatih sondaj gemisinin, hazırlıklarının ardından Sakarya gaz sahasındaki çalışmalarına başlayacağını açıkladı.

Fatih sondaj gemisi Türkali-2 kuyusuna ulaştı

Bakan Dönmez, Twitter hesabı üzerinden yaptığı paylaşımda, "Dün gece Filyos Limanı'ndan demir alan Fatih sondaj gemimiz Karadeniz’deki yeni durağı Türkali-2 kuyusuna ulaştı." dedi.

Dönmez, "Gemimiz, hazırlıklarının ardından Sakarya gaz sahasındaki çalışmalarına başlayacak. Karadeniz’in Fatih’i çalışmalarını aralıksız sürdürüyor." diye ekledi.

İLGİLİ HABERLER

Ambulans ile beton mikseri çarpıştı: 5 yaralıAmbulans ile beton mikseri çarpıştı: 5 yaralıAdıyaman'da "Mahalle Bahçesi" çalışması devam ediyorAdıyaman'da "Mahalle Bahçesi" çalışması devam ediyorİzmir'de yaşanan başörtüsü düşmanlığına TESSEP'ten kınamaİzmir'de yaşanan başörtüsü düşmanlığına TESSEP'ten kınamaMeteoroloji'den Bitlis Van ve Muş için kar yağışı uyarısıMeteoroloji'den Bitlis Van ve Muş için kar yağışı uyarısıİletişim Başkanı Altun'dan Samsun'daki darp olayına ilişkin açıklamaİletişim Başkanı Altun'dan Samsun'daki darp olayına ilişkin açıklama
SIRADAKİ HABER