HaberlerGündemFatih sondaj gemisi Türkali-2 kuyusuna ulaştı

Fatih sondaj gemisi Türkali-2 kuyusuna ulaştı

​Enerji ve Tabii Kaynaklar Bakanı Dönmez, Türkali-2 kuyusuna ulaşan Fatih sondaj gemisinin, hazırlıklarının ardından Sakarya gaz sahasındaki çalışmalarına başlayacağını açıkladı.

Fatih sondaj gemisi Türkali-2 kuyusuna ulaştı

Bakan Dönmez, Twitter hesabı üzerinden yaptığı paylaşımda, "Dün gece Filyos Limanı'ndan demir alan Fatih sondaj gemimiz Karadeniz’deki yeni durağı Türkali-2 kuyusuna ulaştı." dedi.

Dönmez, "Gemimiz, hazırlıklarının ardından Sakarya gaz sahasındaki çalışmalarına başlayacak. Karadeniz’in Fatih’i çalışmalarını aralıksız sürdürüyor." diye ekledi.

İLGİLİ HABERLER

Şehid Hasan'ın babası Mehmet Gökgüz: Azmettiriciler de yargılanmalıŞehid Hasan'ın babası Mehmet Gökgüz: Azmettiriciler de yargılanmalıMısır'daki idam kararları​ Şanlıurfa'da protesto edildiMısır'daki idam kararları​ Şanlıurfa'da protesto edildiMevsimlik tarım işçileri insanca bir yaşam istiyorMevsimlik tarım işçileri insanca bir yaşam istiyor​PKK'nin Mersin'de katlettiği muhterem bir alim: Molla Fehim Yönden​PKK'nin Mersin'de katlettiği muhterem bir alim: Molla Fehim Yönden​Mısır’daki idam kararları Mardin’de protesto edildi​Mısır’daki idam kararları Mardin’de protesto edildi
SIRADAKİ HABER