HaberlerGündemFahrettir Altun: Sosyal medya platformlarının ülkemize temsilci atamaları sevindirici

Fahrettir Altun: Sosyal medya platformlarının ülkemize temsilci atamaları sevindirici

İletişim Başkanı Fahrettin Altun, Facebook ve Instagram'ın Türkiye'ye temsilci atama kararı sonrası değerlendirmede bulundu.

Fahrettir Altun: Sosyal medya platformlarının ülkemize temsilci atamaları sevindirici

İletişim Başkanı Fahrettin Altun, Twitter hesabından yaptığı açıklamada, “Sosyal medya platformlarının Türkiye'ye temsilci atama kararları bizler için sevindirici.

Bu kararlar vatandaşlarımızın kişilik haklarının ve ifade özgürlüğünün korunması için ortaya koyduğumuz çabaların da haklılığını gözler önüne sermektedir." ifadelerine yer verdi.

İLGİLİ HABERLER

Şehid Hasan'ın babası Mehmet Gökgüz: Azmettiriciler de yargılanmalıŞehid Hasan'ın babası Mehmet Gökgüz: Azmettiriciler de yargılanmalıMısır'daki idam kararları​ Şanlıurfa'da protesto edildiMısır'daki idam kararları​ Şanlıurfa'da protesto edildiMevsimlik tarım işçileri insanca bir yaşam istiyorMevsimlik tarım işçileri insanca bir yaşam istiyor​PKK'nin Mersin'de katlettiği muhterem bir alim: Molla Fehim Yönden​PKK'nin Mersin'de katlettiği muhterem bir alim: Molla Fehim Yönden​Mısır’daki idam kararları Mardin’de protesto edildi​Mısır’daki idam kararları Mardin’de protesto edildi
SIRADAKİ HABER