HaberlerGündemFahrettir Altun: Sosyal medya platformlarının ülkemize temsilci atamaları sevindirici

Fahrettir Altun: Sosyal medya platformlarının ülkemize temsilci atamaları sevindirici

İletişim Başkanı Fahrettin Altun, Facebook ve Instagram'ın Türkiye'ye temsilci atama kararı sonrası değerlendirmede bulundu.

Fahrettir Altun: Sosyal medya platformlarının ülkemize temsilci atamaları sevindirici

İletişim Başkanı Fahrettin Altun, Twitter hesabından yaptığı açıklamada, “Sosyal medya platformlarının Türkiye'ye temsilci atama kararları bizler için sevindirici.

Bu kararlar vatandaşlarımızın kişilik haklarının ve ifade özgürlüğünün korunması için ortaya koyduğumuz çabaların da haklılığını gözler önüne sermektedir." ifadelerine yer verdi.

İLGİLİ HABERLER

Gaziantep Damızlık Koyun Keçi Yetiştiricileri Birliğinden çiğ keçi sütüne rekor fiyatGaziantep Damızlık Koyun Keçi Yetiştiricileri Birliğinden çiğ keçi sütüne rekor fiyatMardin’in yapı izin istatistikleri açıklandıMardin’in yapı izin istatistikleri açıklandıYunanistan'a kaçak yollarla geçmeye çalışan 5 kişi yakalandıYunanistan'a kaçak yollarla geçmeye çalışan 5 kişi yakalandıBüro Memur-Sen’den Vergi Haftası açıklamasıBüro Memur-Sen’den Vergi Haftası açıklamasıAltın borcu olan kimse bunun yerine Türk lirası verebilir mi?Altın borcu olan kimse bunun yerine Türk lirası verebilir mi?
SIRADAKİ HABER