HaberlerGündemFabrikadan 50 bin TL değerinde malzeme çalan şüpheli tutuklandı

Fabrikadan 50 bin TL değerinde malzeme çalan şüpheli tutuklandı

Gaziantep’te bir fabrikadan 50 bin TL değerinde malzeme çalan ve çok sayıda da suç kaydı bulunan şüpheli tutuklanarak cezaevine konuldu.

Fabrikadan 50 bin TL değerinde malzeme çalan şüpheli tutuklandı

İl Emniyet Müdürlüğü tarafından yapılan yazılı açıklamada, Nizip ilçesinin İstasyon Mahallesindeki bir fabrikada meydana gelen hırsızlık olayı ile ilgili çalışma başlatıldığı belirtildi.

Çalışma kapsamında fabrikanın depo bölümünden 50 bin TL değerinde malzeme çaldığı tespit edilen şüphelinin kimliğinin belirlendiği bildirildi.

Çok sayıda suç kaydı bulunan ve düzenlenen operasyonla gözaltına alınan şüphelinin, emniyetteki işlemelerinin ardından sevk edildiği adliyede çıkarıldığı mahkeme tarafından tutuklanarak cezaevine konulduğu ifade edildi.

İLGİLİ HABERLER

Şehid Hasan'ın babası Mehmet Gökgüz: Azmettiriciler de yargılanmalıŞehid Hasan'ın babası Mehmet Gökgüz: Azmettiriciler de yargılanmalıMısır'daki idam kararları​ Şanlıurfa'da protesto edildiMısır'daki idam kararları​ Şanlıurfa'da protesto edildiMevsimlik tarım işçileri insanca bir yaşam istiyorMevsimlik tarım işçileri insanca bir yaşam istiyor​PKK'nin Mersin'de katlettiği muhterem bir alim: Molla Fehim Yönden​PKK'nin Mersin'de katlettiği muhterem bir alim: Molla Fehim Yönden​Mısır’daki idam kararları Mardin’de protesto edildi​Mısır’daki idam kararları Mardin’de protesto edildi
SIRADAKİ HABER