HaberlerGündemFabrikadan 50 bin TL değerinde malzeme çalan şüpheli tutuklandı

Fabrikadan 50 bin TL değerinde malzeme çalan şüpheli tutuklandı

Gaziantep’te bir fabrikadan 50 bin TL değerinde malzeme çalan ve çok sayıda da suç kaydı bulunan şüpheli tutuklanarak cezaevine konuldu.

Fabrikadan 50 bin TL değerinde malzeme çalan şüpheli tutuklandı

İl Emniyet Müdürlüğü tarafından yapılan yazılı açıklamada, Nizip ilçesinin İstasyon Mahallesindeki bir fabrikada meydana gelen hırsızlık olayı ile ilgili çalışma başlatıldığı belirtildi.

Çalışma kapsamında fabrikanın depo bölümünden 50 bin TL değerinde malzeme çaldığı tespit edilen şüphelinin kimliğinin belirlendiği bildirildi.

Çok sayıda suç kaydı bulunan ve düzenlenen operasyonla gözaltına alınan şüphelinin, emniyetteki işlemelerinin ardından sevk edildiği adliyede çıkarıldığı mahkeme tarafından tutuklanarak cezaevine konulduğu ifade edildi.

İLGİLİ HABERLER

Mardin’de husumetli aileler barıştırıldıMardin’de husumetli aileler barıştırıldıUyuşturucu ve hırsızlık operasyonlarında 20 şüpheli tutuklandıUyuşturucu ve hırsızlık operasyonlarında 20 şüpheli tutuklandıÇiftçilere sera naylonu dağıtımı yapıldıÇiftçilere sera naylonu dağıtımı yapıldıRamazan orucunun niyeti nasıl olmalıdır sahur niyetin yerine geçer mi?Ramazan orucunun niyeti nasıl olmalıdır sahur niyetin yerine geçer mi?Cumhurbaşkanlığı Kabinesi yarın toplanıyorCumhurbaşkanlığı Kabinesi yarın toplanıyor
SIRADAKİ HABER