HaberlerGündemFabrikada çıkan yangın büyük maddi zarara neden oldu

Fabrikada çıkan yangın büyük maddi zarara neden oldu

Diyarbakır merkez Bağlar ilçesinde bulunan boya fabrikasında çıkan yangında 20 trilyonluk maddi zarar meydana geldi.

Fabrikada çıkan yangın büyük maddi zarara neden oldu

Gece saatlerinde Diyarbakır merkez Bağlar ilçesinin Çölgüzeli Mahallesinde bulunan boya fabrikasında çıkan yangın sonucu fabrika kül olurken, herhangi bir can kaybı yaşanmadı.

Yangın gece saatlerinde Diyarbakır Bağlar galericiler sitesinde bulunan boya fabrikasında henüz bilinmeyen bir sebepten dolayı çıktı.

Çok sayıda itfaiye, polis ve sağlık ekibinin yönlendirildiği yangında, fabrika kullanılamaz hale gelirken can kaybının olmaması tek teselli oldu.

Yangınla ilgili soruşturma başlatıldığı belirtildi.

İLGİLİ HABERLER

İstanbul Valisi Yerlikaya: Hedef mavi kategoriİstanbul Valisi Yerlikaya: Hedef mavi kategoriMalatya’da uyuşturucu hap ticaretinden 2 kişi tutuklandıMalatya’da uyuşturucu hap ticaretinden 2 kişi tutuklandıBakan Yardımcısı Yavuz, yurt dışındaki tarihi eserlerin getirilmesi için çalışıyoruzBakan Yardımcısı Yavuz, yurt dışındaki tarihi eserlerin getirilmesi için çalışıyoruz​Van’da AFAD gönüllülerine kimlikleri dağıtıldı​Van’da AFAD gönüllülerine kimlikleri dağıtıldıMalatya'da İl Afet Risk Azaltma Planı toplantısı gerçekleştirildiMalatya'da İl Afet Risk Azaltma Planı toplantısı gerçekleştirildi
SIRADAKİ HABER