HaberlerGündemEvin bir bölümü yıkılan aileye yardım edildi

Evin bir bölümü yıkılan aileye yardım edildi

Batman’da iki odalı topraktan yapılan eski evin bir bölümü yıkılması sonucu yardım çağrısında bulunan Ay ailesine yardım edildi.

Evin bir bölümü yıkılan aileye yardım edildi

İLKHA'nın, Batman’da iki odalı topraktan yapılan eski evin bir bölümü yıkılan 7 kişilik Ay ailesinin yaşadığı mağduriyeti "Evin bir bölümü yıkılan aile yardım bekliyor" başlığıyla gündeme getirmesinin ardından Batman Valiliği Aile, Çalışma ve Sosyal Hizmetler İl Müdürlüğü harekete geçti.

Aile, Çalışma ve Sosyal Hizmetler İl Müdürü Ümit Çiçek'in talimatı üzerine kurum yetkilileri mağdur Ay ailesini evinde ziyaret etti.

Aile Çalışma ve Sosyal Hizmetler İl Müdürlüğü tarafından Ay ailesine 3 bin 149 TL tek seferlik sosyo-ekonomik destek verdi.

Aile Çalışma ve Sosyal Hizmetler İl Müdürlüğü yaptığı açıklamada, “Habere konu olan aileye, Aile Çalışma ve Sosyal Hizmetler İl Müdürlüğü olarak inceleme gerçekleştirilmiş olup, hizmet modellerimizden Sosyo-Ekonomik Destek (SED) kapsamında tek seferlik 3 bin 149 TL destek sağlanmıştır.” denildi.

İLGİLİ HABERLER

Şehid Hasan'ın babası Mehmet Gökgüz: Azmettiriciler de yargılanmalıŞehid Hasan'ın babası Mehmet Gökgüz: Azmettiriciler de yargılanmalıMısır'daki idam kararları​ Şanlıurfa'da protesto edildiMısır'daki idam kararları​ Şanlıurfa'da protesto edildiMevsimlik tarım işçileri insanca bir yaşam istiyorMevsimlik tarım işçileri insanca bir yaşam istiyor​PKK'nin Mersin'de katlettiği muhterem bir alim: Molla Fehim Yönden​PKK'nin Mersin'de katlettiği muhterem bir alim: Molla Fehim Yönden​Mısır’daki idam kararları Mardin’de protesto edildi​Mısır’daki idam kararları Mardin’de protesto edildi
SIRADAKİ HABER