HaberlerGündemEvden hırsızlık şüphelisi yakalandı

Evden hırsızlık şüphelisi yakalandı

Malatya'nın Yeşilyurt ilçesinde bir ikametten para çalınması olayı ile ilgili bir kişi çaldığı parayla birlikte yakalanırken, para sahibine teslim edildi.

Evden hırsızlık şüphelisi yakalandı

Malatya Valiliği, İl Jandarma Komutanlığının Yeşilyurt ilçesi kırsal Fatih Mahallesi'nde bulunan bir ikamette meydana gelen hırsızlık olayı ile ilgili yaptığı çalışma hakkında açıklamada bulundu.

Yapılan açıklamada, N.D. isimli şahsın evinden 11 gün önce 2 bin 300 TL para çalınması olayı ile ilgili S.G. isimli şahsın yakalanarak Malatya Cumhuriyet Başsavcılığına sevk edildiği ve paranın sahibine teslim edildiği belirtildi.

İLGİLİ HABERLER

Mardin’de husumetli aileler barıştırıldıMardin’de husumetli aileler barıştırıldıUyuşturucu ve hırsızlık operasyonlarında 20 şüpheli tutuklandıUyuşturucu ve hırsızlık operasyonlarında 20 şüpheli tutuklandıÇiftçilere sera naylonu dağıtımı yapıldıÇiftçilere sera naylonu dağıtımı yapıldıRamazan orucunun niyeti nasıl olmalıdır sahur niyetin yerine geçer mi?Ramazan orucunun niyeti nasıl olmalıdır sahur niyetin yerine geçer mi?Cumhurbaşkanlığı Kabinesi yarın toplanıyorCumhurbaşkanlığı Kabinesi yarın toplanıyor
SIRADAKİ HABER