HaberlerGündemEvde yapılan aramada 8 kilo esrar ele geçirildi

Evde yapılan aramada 8 kilo esrar ele geçirildi

Batman Valiliğinden yapılan açıklamada, bir evde yapılan aramada 8 kilo 600 gram toz esrar maddesi ele geçirilirken gözaltına alınan iki şüpheliden birinin tutuklandığı bildirildi.

Evde yapılan aramada 8 kilo esrar ele geçirildi

Valilik açıklamasında, jandarma ekiplerince “Uyuşturucu ile Mücadele” kapsamında yapılan çalışma sonucunda bir evde yapılan aramada 8 kilo 600 gram toz esrar maddesi ele geçirildiği belirtildi.

Olayla ilgili gözaltına iki şüpheliden birinin adli kontrol şartıyla serbest kaldığı ifade edilirken birinin ise tutuklanarak Batman Kapalı Cezaevine teslim edildiği kaydedildi.

İLGİLİ HABERLER

Şehid Hasan'ın babası Mehmet Gökgüz: Azmettiriciler de yargılanmalıŞehid Hasan'ın babası Mehmet Gökgüz: Azmettiriciler de yargılanmalıMısır'daki idam kararları​ Şanlıurfa'da protesto edildiMısır'daki idam kararları​ Şanlıurfa'da protesto edildiMevsimlik tarım işçileri insanca bir yaşam istiyorMevsimlik tarım işçileri insanca bir yaşam istiyor​PKK'nin Mersin'de katlettiği muhterem bir alim: Molla Fehim Yönden​PKK'nin Mersin'de katlettiği muhterem bir alim: Molla Fehim Yönden​Mısır’daki idam kararları Mardin’de protesto edildi​Mısır’daki idam kararları Mardin’de protesto edildi
SIRADAKİ HABER