HaberlerGündemEski Karayolları lojmanlarının yeri Adıyaman Belediyesi’ne devredildi

Eski Karayolları lojmanlarının yeri Adıyaman Belediyesi’ne devredildi

​Eski Karayolları Lojmanlarının yeri imzalanan protokolle Adıyaman Belediyesi’ne devredildi.

Eski Karayolları lojmanlarının yeri Adıyaman Belediyesi’ne devredildi

Karayolları Genel Müdürlüğüne ait olan Yeni Adliye Binası yanındaki eski lojmanların yerinin Adıyaman Belediyesine devri için gerekli imzalar atıldı.

Adıyaman’a yeni alanlar ve projeler kazandırmak amacıyla devri gerçekleştirilen eski Karayolları Lojmanlarının devir işlemi için imzaların atıldığını belirten Adıyaman Belediye Başkanı Dr. Süleyman Kılınç, bu alanın en verimli şekilde kullanılarak, halkın yararına sunulacağını dile getirdi.

Lojmanların yerine karşılık, Karayolları Genel Müdürlüğü bünyesinde kullanılması amacıyla Karayolları 8'inci Bölge Müdürlüğü Adıyaman 87'inci Şube Şefliği içerisinde bulunan alana 10 daireden oluşan yeni bir lojman inşa ettiklerini de söyleyen Kılınç, atılan imzaların kente hayırlı olması dileğinde bulunup, emeği geçenlere ayrı ayrı teşekkür etti.

İLGİLİ HABERLER

Diyarbakır'da bazı güzergahlar trafiğe kapatılacakDiyarbakır'da bazı güzergahlar trafiğe kapatılacakKayseri'de öldürülen iş adamının katil zanlılarından biri Gaziantep’te yakalandıKayseri'de öldürülen iş adamının katil zanlılarından biri Gaziantep’te yakalandıBitlis'te tır ile kamyonet çarpıştı: Bir yaralıBitlis'te tır ile kamyonet çarpıştı: Bir yaralıTel Rifat bölgesinde saldırı girişiminde bulunan 7 PKK/YPG'li öldürüldüTel Rifat bölgesinde saldırı girişiminde bulunan 7 PKK/YPG'li öldürüldüİTTİHADUL ULEMA: Müslümanlar kendi evlerini koruduğu gibi Kudüs'ü de korumalıİTTİHADUL ULEMA: Müslümanlar kendi evlerini koruduğu gibi Kudüs'ü de korumalı
SIRADAKİ HABER