HaberlerGündemEski Karayolları lojmanlarının yeri Adıyaman Belediyesi’ne devredildi

Eski Karayolları lojmanlarının yeri Adıyaman Belediyesi’ne devredildi

​Eski Karayolları Lojmanlarının yeri imzalanan protokolle Adıyaman Belediyesi’ne devredildi.

Eski Karayolları lojmanlarının yeri Adıyaman Belediyesi’ne devredildi

Karayolları Genel Müdürlüğüne ait olan Yeni Adliye Binası yanındaki eski lojmanların yerinin Adıyaman Belediyesine devri için gerekli imzalar atıldı.

Adıyaman’a yeni alanlar ve projeler kazandırmak amacıyla devri gerçekleştirilen eski Karayolları Lojmanlarının devir işlemi için imzaların atıldığını belirten Adıyaman Belediye Başkanı Dr. Süleyman Kılınç, bu alanın en verimli şekilde kullanılarak, halkın yararına sunulacağını dile getirdi.

Lojmanların yerine karşılık, Karayolları Genel Müdürlüğü bünyesinde kullanılması amacıyla Karayolları 8'inci Bölge Müdürlüğü Adıyaman 87'inci Şube Şefliği içerisinde bulunan alana 10 daireden oluşan yeni bir lojman inşa ettiklerini de söyleyen Kılınç, atılan imzaların kente hayırlı olması dileğinde bulunup, emeği geçenlere ayrı ayrı teşekkür etti.

İLGİLİ HABERLER

Şehid Hasan'ın babası Mehmet Gökgüz: Azmettiriciler de yargılanmalıŞehid Hasan'ın babası Mehmet Gökgüz: Azmettiriciler de yargılanmalıMısır'daki idam kararları​ Şanlıurfa'da protesto edildiMısır'daki idam kararları​ Şanlıurfa'da protesto edildiMevsimlik tarım işçileri insanca bir yaşam istiyorMevsimlik tarım işçileri insanca bir yaşam istiyor​PKK'nin Mersin'de katlettiği muhterem bir alim: Molla Fehim Yönden​PKK'nin Mersin'de katlettiği muhterem bir alim: Molla Fehim Yönden​Mısır’daki idam kararları Mardin’de protesto edildi​Mısır’daki idam kararları Mardin’de protesto edildi
SIRADAKİ HABER