HaberlerGündemEski Bakan Yaşar Yakış Facebook Mağduru

Eski Bakan Yaşar Yakış Facebook Mağduru

Dışışleri eski Bakanı Yaşar Yakış, Akçakoca'ya gelerek çeşitli temaslarda bulundu.

Eski Bakan Yaşar Yakış Facebook Mağduru
Dışışleri eski Bakanı Yaşar Yakış, Akçakoca'ya gelerek çeşitli temaslarda bulundu.

Yaşar Yakış, memleketi Akçakoca'da dostlarıyla bir araya gelerek yerel seçimler ve dış politikada yaşanan gelişmeler hakkında sohbet yaptı.

Yaşar Yakış, kendisinin bilgisi olmadan Facebook adresi kimliği açıldığını belirterek şöyle konuştu: "Bu konuda yasal işlem ve teknik açıdan inceleme başlattım. Kendimin Facebook adresim yok ve kesinlikle kullanmıyorum. Benim adıma bir sahte Facebook açılmış ve benim bilgimin dışında çeşitli paylaşımlar yapılıyor. Bu konuda araştırma ve inceleme başlattık. Bu yanlış bir davranış toplum yanıltılıyor."

Yakış, AK Parti'ye yeni üye olan eski belediye başkanlarından Erol Solak içinde hayırlı olması dileğinde bulundu.

İLGİLİ HABERLER

​Mardin’de Filistin yararına “Hayır Çarşısı” açıldı​Mardin’de Filistin yararına “Hayır Çarşısı” açıldıDoğu Türkistanlılar: Olimpiyatların Çin'de düzenlenmesi insanlığa karşı işlenen bir suçturDoğu Türkistanlılar: Olimpiyatların Çin'de düzenlenmesi insanlığa karşı işlenen bir suçturGüzel ahlak timsali Şehid Abdulkuddus YazgilGüzel ahlak timsali Şehid Abdulkuddus Yazgil​Mescid-i Aksa maketi Kurban Bayramı'na kadar birçok ilde sergilenecek​Mescid-i Aksa maketi Kurban Bayramı'na kadar birçok ilde sergilenecekPKK’nin katlettiği 30 köylü mezarları başında anıldıPKK’nin katlettiği 30 köylü mezarları başında anıldı
SIRADAKİ HABER