HaberlerGündemEşini öldürüp çocuklarını yaralayan şahıs tutuklandı

Eşini öldürüp çocuklarını yaralayan şahıs tutuklandı

Diyarbakır'ın merkez Yenişehir ilçesine bağlı kırsal Hantepe Mahallesinde silahla eşini öldürüp çocuklarını, yeğenini ve baldızını yaralayarak kaçan şahıs tutuklandı.

Eşini öldürüp çocuklarını yaralayan şahıs tutuklandı

Yaklaşık bir hafta önce merkez Yenişehir ilçesinin Hantepe Mahallesinde ikamet eden M.B. isimli şahıs, evini Diyarbakır'a taşıması esnasında eşi Süreyya Büyük'ü öldürmüş, baldızı Fatma Sever'i ağır, yakını Ebubekir Büyük'ü ve kendi çocukları Azat, Ömer ile Enes Büyük'ü hafif şekilde yaralayarak kaçmıştı.

Diyarbakır İl Jandarma Komutanlığı tarafından yapılan çalışmalar neticesinde şüpheli M.B. Yenişehir ilçesine bağlı Güzel Mahallesinde saklandığı evin ahırında kıskıvrak yakalanarak gözaltına alındı.

Bugün mahkemeye çıkarılan M.B. adli makamlar tarafından tutuklanarak Diyarbakır Ceza İnfaz Kurumuna gönderildi.

İLGİLİ HABERLER

Meteoroloji 8 il için turuncu kod verdiMeteoroloji 8 il için turuncu kod verdiBalıkesir'de ek Coronavirus önlemleri alındıBalıkesir'de ek Coronavirus önlemleri alındıİzmir açıklarında 9 düzensiz göçmen kurtarıldıİzmir açıklarında 9 düzensiz göçmen kurtarıldıVaka artışı yaşanan illerden olan Sakarya'da sıkı tedbirler getirildiVaka artışı yaşanan illerden olan Sakarya'da sıkı tedbirler getirildiİpekyolu Belediye Başkan Vekili Aslan ziyaretlerine devam ediyorİpekyolu Belediye Başkan Vekili Aslan ziyaretlerine devam ediyor
SIRADAKİ HABER