HaberlerGündemEsenyurt"ta banka soygunu

Esenyurt"ta banka soygunu

Esenyurt'ta bir banka şubesine gelen yüzü maskeli soyguncu, banka çalışanlarını silahla etkisiz hale getirerek veznede bulunan yaklaşık 60 bin lirayı alarak kaçtı.

Esenyurt"ta banka soygunu
Esenyurt'ta bir banka şubesine gelen yüzü maskeli soyguncu, banka çalışanlarını silahla etkisiz hale getirerek veznede bulunan yaklaşık 60 bin lirayı alarak kaçtı.

Esenyurt Doğan Araslı Bulvarı üzerinde bulunan bir banka şubesinde gerçekleşen soygun saat 11.00 sıralarında yaşandı. Şubeye yüzü maskeli gelen 1 kişi silahla çalışanları etkisiz hale getirdi. Soyguncu, vezneye yönelerek kasadaki paraların istedi. Veznede bulunan yaklaşık 60 bin lira tutarındaki Türk Lirası ve dövizi alan soyguncu hızla banka şubesinden çıkarak yaya olarak kaçtı. Soyguncu, kaçtığı istikamette bulunan bir iş yerinin güvenlik kamerası tarafından görüntülendi. Görüntüde soyguncu para dolu çanta ile hızla koşarken bir ara geri dönerek takip edilip edilmediğini kontrol ediyor.

Soygun ihbarı üzerine olay yerine çok sayıda polis ekibi sevk edildi. Olay yeri inceleme ekipleri banka şubesinde parmak izi çalışması yaptı. Polis maske takan soyguncunun kimliğini belirlemek için güvenlik kameralarını inceleme altına aldı. Polisin, kaçan soyguncuyu yakalamak için başlattığı çalışma sürüyor.

İLGİLİ HABERLER

Şanlıurfa'da PKK operasyonunda 2 şüpheli gözaltına alındıŞanlıurfa'da PKK operasyonunda 2 şüpheli gözaltına alındıSuriye'deki deprem güneydoğu illerinde hissedildiSuriye'deki deprem güneydoğu illerinde hissedildiFıstık fabrikasında hırsızlık yapan şüpheli suçüstü yakalandıFıstık fabrikasında hırsızlık yapan şüpheli suçüstü yakalandıAzalarında dövme olan kişinin namazı geçerli midir?Azalarında dövme olan kişinin namazı geçerli midir?Rektör Prof. Dr. Şındak üniversite çalışmaları hakkında bilgi verdiRektör Prof. Dr. Şındak üniversite çalışmaları hakkında bilgi verdi
SIRADAKİ HABER