HaberlerGündemEsab'tan Emekli Vali Kadir Çalışıcı'ya Ziyaret

Esab'tan Emekli Vali Kadir Çalışıcı'ya Ziyaret

Eskişehir-Emirdağ Kültür ve Sanat Derneği (ESAB) üyeleri eski Vali Kadir Çalışıcı’yı kendi bürosunda ziyaret etti.

Esab'tan Emekli Vali Kadir Çalışıcı'ya Ziyaret
Eskişehir-Emirdağ Kültür ve Sanat Derneği (ESAB) üyeleri eski Vali Kadir Çalışıcı’yı kendi bürosunda ziyaret etti.

Eskişehir-Emirdağ Kültür ve Sanat Grubu’nun (ESAB) kendisini ziyarete gelmesinden memnunluk duyduğunu belirten Eskişehir eski Valisi Kadir Çalışıcı, yeni kurulan grup yöneticilerine başarılar diledi. Çalışıcı, “Eskişehir'de böyle bir derneğe ihtiyaç vardı. Eskişehir'deki kültür ve sanat çalışmalarınızı yakından takip ediyorum ve sizin çalışmalarınızdan halk arasında olumlu izlenimler ediniyorum'' dedi.

ESAB Derneği Başkanı araştırmacı-yazar ve şair Ahmet Urfalı da yaptığı açıklamada, Kadir Çalışıcı’nın şair ve yazarları sıcak ve ilgiyle karşılamasından son derece memnun kaldıklarını söyledi. Urfalı, 2013 yılında Eskişehir'de kültür ve sanat dalında yapacakları çalışmalarla ilgili bilgi alışverişinde bulunduklarını, ziyaretlerinin çok olumlu ve verimli geçtiğini sözlerine ekledi.

İLGİLİ HABERLER

Araç muayenelerinde yeni düzenleme yapıldıAraç muayenelerinde yeni düzenleme yapıldıMeteorolojiden buzlanma ve yağış uyarısıMeteorolojiden buzlanma ve yağış uyarısıBinalarda yağmur suyu toplama sistemi zorunlu hale getirildiBinalarda yağmur suyu toplama sistemi zorunlu hale getirildiMemur-Sen Konfederasyonundan "100 TL Zam" haberlerine tepkiMemur-Sen Konfederasyonundan "100 TL Zam" haberlerine tepkiHava sıcaklığı artmaya devam ediyorHava sıcaklığı artmaya devam ediyor
SIRADAKİ HABER