HaberlerGündemEş zamanlı uyuşturucu operasyonu: 10 gözaltı

Eş zamanlı uyuşturucu operasyonu: 10 gözaltı

Batman’da ikamet ve iş yerine yönelik 11 adrese düzenlenen eş zamanlı operasyonda 10 şüpheli gözaltına alınırken, operasyonlarda aralarında eroin, bonzai maddesi, esrarın da olduğu çok sayıda uyuşturucu ele geçirildi.

Eş zamanlı uyuşturucu operasyonu: 10 gözaltı

Batman İl Emniyet Müdürlüğünden yapılan açıklamada, Narkotik Suçlarla Mücadele Şube Müdürlüğünce ilde uyuşturucu madde ticareti yapan şüphelilere ait ikamet ve iş yerine yönelik 11 adrese eş zamanlı operasyon düzenlendiği bildirildi.

Operasyonlarda 10 şüphelinin gözaltına alındığı, Emniyet Müdürlüğündeki işlemlerinin ardından adli makamlara sevk edileceği kaydedildi.

Yapılan operasyonlarda 44 kilo esrar, 5 kilo 88 gram toz esrar, bir kilo 9 gram bonzai maddesi, 44 gram metamfetamin, bir kilo 37 gram eroin, 2 hap, 2 ruhsatsız av tüfeği ve 2 hassas terazi ele geçirildiği ifade edildi.

İLGİLİ HABERLER

Şehid Hasan'ın babası Mehmet Gökgüz: Azmettiriciler de yargılanmalıŞehid Hasan'ın babası Mehmet Gökgüz: Azmettiriciler de yargılanmalıMısır'daki idam kararları​ Şanlıurfa'da protesto edildiMısır'daki idam kararları​ Şanlıurfa'da protesto edildiMevsimlik tarım işçileri insanca bir yaşam istiyorMevsimlik tarım işçileri insanca bir yaşam istiyor​PKK'nin Mersin'de katlettiği muhterem bir alim: Molla Fehim Yönden​PKK'nin Mersin'de katlettiği muhterem bir alim: Molla Fehim Yönden​Mısır’daki idam kararları Mardin’de protesto edildi​Mısır’daki idam kararları Mardin’de protesto edildi
SIRADAKİ HABER