HaberlerGündemErzurum"da Güvenli Adımlar Projesi

Erzurum"da Güvenli Adımlar Projesi

Erzurum’un Palandöken Kaymakamlığı’nca yürütülen SODES Güvenli Adımlar Projesi yılsonu gösterisi yapıldı.

Erzurum"da Güvenli Adımlar Projesi
Erzurum’un Palandöken Kaymakamlığı’nca yürütülen SODES Güvenli Adımlar Projesi yılsonu gösterisi yapıldı.

Erzurum Kültür Merkezi Salonu’nda düzenlenen programda Palandöken ilçesinde bulunan anasınıfı öğrencilerinin hazırladıkları yılsonu gösterileri sergilendi. Gösteride yedi okuldan yaklaşık 120 öğrenci yer aldı.

Palandöken İlçe Milli Eğitim Müdürü Ali Özer proje ile ilgili olarak yaptığı açıklamada, “SODES kapsamında “Güvenli Adımlar Projesi”ni hayata geçirdik. Her şey ilk eğitimden başlar o açıdan anaokullarımıza çok önem veriyoruz. Yeni nesilleri daha iyi bir şekilde yetiştirebilmek için bu tür projeler hayata geçirmeye devam edeceğiz” şeklinde konuştu.

Minik öğrenciler sahne performanslarıyla büyük beğeni topladılar.

İLGİLİ HABERLER

Yolcu otobüsünde uyuşturucu madde ele geçirildiYolcu otobüsünde uyuşturucu madde ele geçirildiTürkiye'de Covid-19 nedeni ile 153 kişi vefat etti, 6 bin 289 yeni vaka tespit edildiTürkiye'de Covid-19 nedeni ile 153 kişi vefat etti, 6 bin 289 yeni vaka tespit edildiMidyat ESOB Başkanı Direkçi: “Gelir kaybı ve kira desteği başvurusu için ek süre verilsin”Midyat ESOB Başkanı Direkçi: “Gelir kaybı ve kira desteği başvurusu için ek süre verilsin”Kocaeli'de pandemi sürecinde 38 bin kişiye adli ve idari işlem yapıldıKocaeli'de pandemi sürecinde 38 bin kişiye adli ve idari işlem yapıldıVali Osman Hacıbektaşoğlu muhtarlarla bir araya geldiVali Osman Hacıbektaşoğlu muhtarlarla bir araya geldi
SIRADAKİ HABER