HaberlerGündemErzurum'da doğalgaz patlaması

Erzurum'da doğalgaz patlaması

Erzurum'un Palandöken ilçesindeki 4 katlı bir apartmanda patlama meydana geldi. Patlamada ilk belirlemelere göre bir kişi yaralandı. Patlamanın doğalgaz kaçağından kaynaklandığı belirtildi.

Erzurum'da doğalgaz patlaması
Erzurum'un Palandöken ilçesindeki 4 katlı bir apartmanda patlama meydana geldi. Patlamada ilk belirlemelere göre bir kişi yaralandı. Patlamanın doğalgaz kaçağından kaynaklandığı belirtildi.

Palandöken ilçesi Yunus Emre Mahallesi Başbuğ sokakta geçen yıl yapımı tamamlanan 4 katlı bir binanın birinci katında saat 23.00 sıralarında patlama meydana geldi. Patlamada bir kişi başından yaralandı. Ümit Varan'a ait olan 5 kişilik dairedekilerin misafirlikte olması olası can kaybının önüne geçti. Patlamanın doğalgaz kaçağından kaynaklandığı belirtildi. Patlamanın ardından çok sayıda itfaiye, ambülans ve polis olay yerine sevk edildi. Gaz kaçağına bağlı olası ikinci bir patlamaya karşı vatandaşlar olay bölgesinde sigara içmemeleri için uyarıldı. Olay yerine gelen vatandaşlar patlamanın yaşandığı dairede ve bodrum katında yaralı aradı. Patlamanın etkisiyle evin üç tarafındaki duvarlar yıkıldı. Çevredeki evlerin pencere camları kırıldı.

Görgü tanıkları, doğalgazdan dolayı patlamanın meydana geldiğini öne sürdü. Bir görgü tanığı, büyük bir patlama ile evden dışarı çıktıklarında sokakta koşturan iki kadın gördüklerini dile getirdi. Patlamanın haberini alarak evine gelen Ümit Varan ise olayın şaşkınlığını yaşadı.

Patlamanın etkisiyle evin üç tarafındaki duvarlar yıkıldı. Çevredeki evlerin pencere camları kırıldı.

İLGİLİ HABERLER

Mardin OSB çalışanlarına Covid-19 aşısı vurulduMardin OSB çalışanlarına Covid-19 aşısı vurulduŞehadetinin 31'inci yıldönümünde Şehid Hasan TekinŞehadetinin 31'inci yıldönümünde Şehid Hasan TekinTarihi Kumkapı Balıkçıları: Müsilaj sebebiyle satışlarımız yüzde 60 düştüTarihi Kumkapı Balıkçıları: Müsilaj sebebiyle satışlarımız yüzde 60 düştüMardin Ovasında ikinci ürün olan mısır ekim mesaisi yüksek girdi maliyetlerinin gölgesinde başladıMardin Ovasında ikinci ürün olan mısır ekim mesaisi yüksek girdi maliyetlerinin gölgesinde başladıŞehitler Kervanı Platformu Başkanı Çelik: Mursi, ABD ve Avrupa'nın talimatıyla şehid edildiŞehitler Kervanı Platformu Başkanı Çelik: Mursi, ABD ve Avrupa'nın talimatıyla şehid edildi
SIRADAKİ HABER