HaberlerGündemEngelliler Derneği'ne tekerlekli sandalye bağışı

Engelliler Derneği'ne tekerlekli sandalye bağışı

Mersin'in Silifke ilçesinde hayırsever vatandaş tarafından alınan 2 tekerlekli sandalye ihtiyacı olan bir engelliye verildi.

Engelliler Derneği'ne tekerlekli sandalye bağışı
Mersin'in Silifke ilçesinde hayırsever vatandaş tarafından alınan 2 tekerlekli sandalye ihtiyacı olan bir engelliye verildi.

Silifke Engelliler Derneği’ne ismini vermek istemeyen bir yardımsever tarafından bağışlanan tekerlekli sandalyeler dernek binasında düzenlenen törenle ihtiyaç sahiplerine ulaştırıldı. Dernek Başkanı Nurettin Ateş, tekerlekli sandalye dağıtım töreninin ardından yaptığı açıklamada, gerçekleştirilecek desteklerle engellilerin bu tür ihtiyaçlarını karşılamaya devam edeceklerini belirtti. Ateş, "Silifke Engelliler Derneği'ne tekerlekli sandalye bağışı büyük bir hızla devam ediyor. Bu tekerlekli sandalyeleri- arabaları alan kişi ismini vermek istemeyen çok değerle Silifkeli ve Ankara da çevre mühendisi kardeşimiz tarafından ihtiyacı olan kişilere bu değerli desteğinden dolayı Silifke Engelliler Derneği olarak şahsım, yönetim kurulumuz ve üyelerimiz olarak sonsuz teşekkür ediyoruz. İşlerinde sağlık, huzur, mutluluk ve başarıların sonsuzluğunu temenni ederiz. Ayrıca daha önce de bu kardeşimizin annesi ve babası derneğimize tekerlekli sandalye araba almıştır. Derneğimize bu konuda desteklerini esirgemeyen tüm halkımıza teşekkür ederiz. Ayrıca her türlü mavi kapak toplama kampanyamız sürecektir." dedi.

İLGİLİ HABERLER

​Mescid-i Aksa maketi Kurban Bayramı'na kadar birçok ilde sergilenecek​Mescid-i Aksa maketi Kurban Bayramı'na kadar birçok ilde sergilenecekPKK’nin katlettiği 30 köylü mezarları başında anıldıPKK’nin katlettiği 30 köylü mezarları başında anıldıTürkiye-İran-Afganistan Üçlü Toplantısı başladıTürkiye-İran-Afganistan Üçlü Toplantısı başladıKovancılar Merkez Camii'nin temeline ilk kazma vurulduKovancılar Merkez Camii'nin temeline ilk kazma vurulduYola çıkan kız çocuğunu araçların altında kalmaktan şehir içi şoförü kurtardıYola çıkan kız çocuğunu araçların altında kalmaktan şehir içi şoförü kurtardı
SIRADAKİ HABER