HaberlerGündemEndonezyalı turistleri taşıyan midibüs Kayseri'de kaza yaptı: 25 yaralı

Endonezyalı turistleri taşıyan midibüs Kayseri'de kaza yaptı: 25 yaralı

Endonezyalı turistleri taşıyan midibüs, Kayseri'den Nevşehir'e giderken sürücünün direksiyon hakimiyetini kaybetmesi sonucu devrildi.

Endonezyalı turistleri taşıyan midibüs Kayseri'de kaza yaptı: 25 yaralı

Kaza, Melikgazi ilçesi Erciyes Bulvarı'nda meydana geldi. Edinilen bilgilere göre, Endonezyalı turistleri taşıyan H.Ö. idaresinde 50 ABD 101 plakalı midibüs yolun kaygan olması nedeniyle sürücüsünün kontrolünden çıkarak devrildi.

Kazada ilk belirlemelere göre 3'ü ağır 25 kişi yaralandı. Haber verilmesi üzerine kaza yerine çok sayıda sağlık ekibi sevk edildi.

Yaralılar ilk müdahalenin çevredeki hastanelere kaldırılarak tedavi altına alındı.

Kazayla ilgili soruşturma başlatıldı.  

İLGİLİ HABERLER

Şehid Hasan'ın babası Mehmet Gökgüz: Azmettiriciler de yargılanmalıŞehid Hasan'ın babası Mehmet Gökgüz: Azmettiriciler de yargılanmalıMısır'daki idam kararları​ Şanlıurfa'da protesto edildiMısır'daki idam kararları​ Şanlıurfa'da protesto edildiMevsimlik tarım işçileri insanca bir yaşam istiyorMevsimlik tarım işçileri insanca bir yaşam istiyor​PKK'nin Mersin'de katlettiği muhterem bir alim: Molla Fehim Yönden​PKK'nin Mersin'de katlettiği muhterem bir alim: Molla Fehim Yönden​Mısır’daki idam kararları Mardin’de protesto edildi​Mısır’daki idam kararları Mardin’de protesto edildi
SIRADAKİ HABER