HaberlerGündemEmniyetten Operasyonlar

Emniyetten Operasyonlar

Isparta’da, çeşitli tarihlerde gerçekleşen üç hırsızlık olayında ev ve işyerlerinden televizyon ile bir şahıstan 35 bin Irak Dinarı ve 500 dolar çalındığı iddiasıyla 7 şüpheli gözaltına alındı.

Emniyetten Operasyonlar
Isparta’da, çeşitli tarihlerde gerçekleşen üç hırsızlık olayında ev ve işyerlerinden televizyon ile bir şahıstan 35 bin Irak Dinarı ve 500 dolar çalındığı iddiasıyla 7 şüpheli gözaltına alındı.

Isparta Emniyet Müdürlüğü Asayiş Şube Müdürlüğü Hırsızlık Büro Amirliği ekipleri Kepeci Mahallesi’nde şüpheli bir otomobili durdurdu. Polis incelemesinde, otomobildeki televizyonun Karaağaç Mahallesi’ndeki bir evden çalındığı belirlenince otomobilde bulunan Y.A, S.C, E.K, M.E ve M.A gözaltına alındı. Yapılan araştırmalarda zanlıların Hisar Mahallesi’ndeki bir evde gerçekleşen dizüstü bilgisayar hırsızlığının da failleri olduğu belirlendi.

Çünür Mahallesi’nde ise, bir işyerinden televizyon çalınması olayını Y.Ş’nin gerçekleştirdiğini tespit eden polis, şüpheliyi evinde gözaltına aldı.

Isparta Otobüs Terminali’nde Iraklı Ahmet Abdulsalam Ali, içinde 35 bin Irak Dinarı ve 500 dolar bulunan cüzdanının çalındığı iddiasıyla polise haber verdi. Yapılan araştırmada hırsızlık olayını M.B’nin yaptığı ve şüphelinin Afyonkarahisar’a gittiği belinlendi. Durumun Afyonkarahisar Emniyet Müdürlüğü’ne bildirilmesi üzerine yapılan operasyonda, şüpheli Afyonkarahisar Otobüs Terminali’nde gözaltına alındı.Zanlının üzerinde yapılan aramada 35 bin Irak Dinarı ile 500 dolar ele geçirildi.

Üç hırsızlık olayında toplam 7 şüpheli adliyeye sevk edildi.

İLGİLİ HABERLER

​Mardin’de Filistin yararına “Hayır Çarşısı” açıldı​Mardin’de Filistin yararına “Hayır Çarşısı” açıldıDoğu Türkistanlılar: Olimpiyatların Çin'de düzenlenmesi insanlığa karşı işlenen bir suçturDoğu Türkistanlılar: Olimpiyatların Çin'de düzenlenmesi insanlığa karşı işlenen bir suçturGüzel ahlak timsali Şehid Abdulkuddus YazgilGüzel ahlak timsali Şehid Abdulkuddus Yazgil​Mescid-i Aksa maketi Kurban Bayramı'na kadar birçok ilde sergilenecek​Mescid-i Aksa maketi Kurban Bayramı'na kadar birçok ilde sergilenecekPKK’nin katlettiği 30 köylü mezarları başında anıldıPKK’nin katlettiği 30 köylü mezarları başında anıldı
SIRADAKİ HABER