HaberlerGündemEmine Erdoğan'dan Diyarbakır’daki evlat nöbetindeki ailelere ilişkin paylaşım

Emine Erdoğan'dan Diyarbakır’daki evlat nöbetindeki ailelere ilişkin paylaşım

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın eşi Emine Erdoğan, Diyarbakır'da 486 gündür evlatları için HDP Diyarbakır İl Binası önünde nöbet tutan ailelerle ile ilgili paylaşımda bulundu.

Emine Erdoğan'dan Diyarbakır’daki evlat nöbetindeki ailelere ilişkin paylaşım

Emine Erdoğan, sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımda, "Bundan tam bir yıl önce Diyarbakır Annelerini ziyaret etmiştim. Bugüne kadar 22 anne evladına kavuştu, ancak 161 ailenin nöbeti 486 gündür devam ediyor. Yeni yılda sabırla bekleyen tüm annelerin evladına kavuşmasını diliyorum." ifadelerini kullandı.

Erdoğan paylaşımında, "Terör örgütünün tehdidi ne kadar büyük olursa olsun, annelerin sıcak yüreği karşısında etkisiz kalmaya mahkumdur. Diyarbakır annelerinin yaktığı meşale, hepimize ışık oldu." ifadelerinin yer aldığı 26 Aralık 2019'da evladına kavuşan Hüsniye Kaya'yla çekilmiş fotoğrafına yer verdi.

İLGİLİ HABERLER

Yılın ilk Milli Güvenlik Kurulu toplantısı bugünYılın ilk Milli Güvenlik Kurulu toplantısı bugünMeteorolojiden bazı bölgelere "kuvvetli rüzgâr ve fırtına" uyarısıMeteorolojiden bazı bölgelere "kuvvetli rüzgâr ve fırtına" uyarısıTSK'nın Aden Körfezi'ndeki görev süresi uzatıldıTSK'nın Aden Körfezi'ndeki görev süresi uzatıldıAİÇÜ Rektörü Karabulut ile SERKA Genel Sekreteri Taşdemir protokol imzaladıAİÇÜ Rektörü Karabulut ile SERKA Genel Sekreteri Taşdemir protokol imzaladıMalatya için şiddetli rüzgâr ve fırtına uyarısıMalatya için şiddetli rüzgâr ve fırtına uyarısı
SIRADAKİ HABER