HaberlerGündemELSİYAD, 2 bin 500 kişiyi iftarda buluşturdu

ELSİYAD, 2 bin 500 kişiyi iftarda buluşturdu

Osmaniye'nin Düziçi ilçesine bağlı Ellek beldeside, İş Adamları Yardımlaşma Derneği (ELSİYAD) tarafından 2 bin 500 kişilik iftar verildi.

ELSİYAD, 2 bin 500 kişiyi iftarda buluşturdu
Osmaniye'nin Düziçi ilçesine bağlı Ellek beldeside, İş Adamları Yardımlaşma Derneği (ELSİYAD) tarafından 2 bin 500 kişilik iftar verildi.

Ellek Çok Programlı Lise bahçesinde verilen iftar yemeği öncesi Ozan Maranlı ve Yusuf Karaburç tarafından ezgiler söylendi. Semazen gösterisinin de yapıldığı programda dernek tarafından ödül töreni de yapıldı. Şehit Necmettin Yıldız’ın babası Bilal Yıldız’ plaketini Ellekli İşadamı ve ELSİYAD Yönetim Kurulu Başkanı Murtaza Coşkun verdi.Vatani görevini yaparken yaralanarak gazi olan Mustafa Coşkun’un plaketini ise Ellek Belediye Başkanı Recep Soy verdi. Düziçi’nde Okuma Salonu’nun açılmasında büyük emekleri olduğu belirtilen Düziçi'nin medarı iftarı Fatih Çimen hocanın anısına plaketi ise eşine verildi. Düziçi’nin eğitimine büyük katkıları olduğu belirtilen ve elim bir trafik kazasında hayatını kaybeden Zeynel Kaplan adına Ellek’te başarılı öğrenciler için düzenlenen Zeynel Kaplan ödülleri ise başarılı öğrencilere taktim edildi.

İLGİLİ HABERLER

Bingöl'de kar yağışı nedeniyle 198 köy yolu ulaşıma kapandıBingöl'de kar yağışı nedeniyle 198 köy yolu ulaşıma kapandıDiyanet İşleri Başkanı Erbaş, İslam'ı hedef alan Yunan Başpiskoposu'nu kınadıDiyanet İşleri Başkanı Erbaş, İslam'ı hedef alan Yunan Başpiskoposu'nu kınadıDiyarbakır Büyükşehir Belediyesi eski Mardin Yolu'nda yenileme çalışmalarına başlıyorDiyarbakır Büyükşehir Belediyesi eski Mardin Yolu'nda yenileme çalışmalarına başlıyorMeteorolojiden fırtına ve kar yağışı uyarısıMeteorolojiden fırtına ve kar yağışı uyarısıSelçuk Özdağ saldırısına ilişkin 2 kişi gözaltına alındıSelçuk Özdağ saldırısına ilişkin 2 kişi gözaltına alındı
SIRADAKİ HABER