HaberlerGündemElektrik sobasından çıkan yangında 3 yaşındaki çocuk öldü

Elektrik sobasından çıkan yangında 3 yaşındaki çocuk öldü

Şanlıurfa'nın Eyyübiye ilçesinde evde çıkan yangında yaralanan 3 yaşındaki Suriye uyruklu çocuk, tedavi gördüğü hastanede hayatını kaybetti.

Elektrik sobasından çıkan yangında 3 yaşındaki çocuk öldü

Olay, Eyyübiye ilçesi Süleymanşah Mahallesinde meydana geldi.

Edinilen bilgilere göre,  ülkelerindeki iç savaştan dolayı Şanlıurfa'ya sığınan Suriyeli ailenin bulunduğu evde, elektrikli sobadan kaynaklı yangın çıktı. Çevredekilerin haber vermesi üzerine olay yerine itfaiye ve sağlık ekipleri sevk edildi.

Yangında, Suriye uyruklu Gavzan Hasan (3) yaralandı.  

112 Acil Servis Ekipleri tarafından Şanlıurfa Mehmet Akif İnan Devlet Hastanesine kaldırılan yaralı çocuk, burada yapılan tüm müdahalelere rağmen kurtarılamadı.

Olayla ilgili soruşturma başlatıldı.

İLGİLİ HABERLER

Şehid Hasan'ın babası Mehmet Gökgüz: Azmettiriciler de yargılanmalıŞehid Hasan'ın babası Mehmet Gökgüz: Azmettiriciler de yargılanmalıMısır'daki idam kararları​ Şanlıurfa'da protesto edildiMısır'daki idam kararları​ Şanlıurfa'da protesto edildiMevsimlik tarım işçileri insanca bir yaşam istiyorMevsimlik tarım işçileri insanca bir yaşam istiyor​PKK'nin Mersin'de katlettiği muhterem bir alim: Molla Fehim Yönden​PKK'nin Mersin'de katlettiği muhterem bir alim: Molla Fehim Yönden​Mısır’daki idam kararları Mardin’de protesto edildi​Mısır’daki idam kararları Mardin’de protesto edildi
SIRADAKİ HABER