HaberlerGündemElazığlı depremzedeler milletvekilleri ile görüştü

Elazığlı depremzedeler milletvekilleri ile görüştü

Bugün saat 10.00’dan beri Elâzığ Valiliği önünde bekleyen depremzedeler, AK Parti Milletvekilleri Zülfü Tolga Ağar, Zülfü Demirbağ ve CHP Milletvekili Gürsel Erol ile görüştü.

Elazığlı depremzedeler milletvekilleri ile görüştü

TBMM Deprem Komisyonunun Elazığ’a geleceğini öğrenen halk, saat 10.00’da Elâzığ Valiliği önünde toplanmıştı.

Uzun süreli bekleyişin ardından yetkililerle görüşen depremzedeler, yaşadıkları sıkıntıları dile getirdi. Yapılan kura çekimini kabul etmediklerini belirten halk, evleri yıkılan vatandaşlara tapudaki katlarına göre daire verilmesini ve yapılan TOKİ konutlarının yıkılan evlerin yakınlık durumuna göre belirlenmesi gerektiğini belirtti.

Elâzığ milletvekilleri ise halkın sorunlarını dinledikten sonra bu işe bir çözüm bulacaklarını ifade ettiler.

İLGİLİ HABERLER

Şehid Hasan'ın babası Mehmet Gökgüz: Azmettiriciler de yargılanmalıŞehid Hasan'ın babası Mehmet Gökgüz: Azmettiriciler de yargılanmalıMısır'daki idam kararları​ Şanlıurfa'da protesto edildiMısır'daki idam kararları​ Şanlıurfa'da protesto edildiMevsimlik tarım işçileri insanca bir yaşam istiyorMevsimlik tarım işçileri insanca bir yaşam istiyor​PKK'nin Mersin'de katlettiği muhterem bir alim: Molla Fehim Yönden​PKK'nin Mersin'de katlettiği muhterem bir alim: Molla Fehim Yönden​Mısır’daki idam kararları Mardin’de protesto edildi​Mısır’daki idam kararları Mardin’de protesto edildi
SIRADAKİ HABER