HaberlerGündemElazığ Umut Kervanı Yüzlerce Çocuğu Giydirdi

Elazığ Umut Kervanı Yüzlerce Çocuğu Giydirdi

​Elazığ Umut Kervanı aralık ayında yüzlerce çocuğu giydirirken, ailelere gıda, adak kurban eti ve alışveriş çeki dağıttı.

Elazığ Umut Kervanı Yüzlerce Çocuğu Giydirdi

Elazığ Umut Kervanı, rutin hale getirdiği yardımlarla, yoksul, muhtaç ve yetimlerin yüzünü güldürmeye devam ediyor. Aşsız olanlara aş, kış aylarında çocukları giydirerek sıcak bir yuva olan Umut Kervanı, Elazığ ve ilçesi Karakoçan`da toplam 160 yetim, yoksul ve muhtaç çocuğu giydirdi.

Elazığ merkezde aralık ayında "Çocuklar Üşümesin" kampanyası ile 130 çocuğu giydirdiklerini, 45 aileye gıda ve adak kurbanı yardımı yaptıklarını bunun yanında 30 aileye alışveriş çeki dağıtacaklarını belirten Elazığ Umut Kervanı Başkanı Mustafa Yılmaz hayırseverler teşekkür etti.

Ayrıca Karakoçan ilçesinde 30 yoksul, yetim ve fakir çocukları mağazalarda giydirme kampanyası yaptırdıklarını, kışlık mont ve bot verdiklerini belirten Karakoçan Umut Kervanı Temsilcisi Hayrettin Hayrettin Günay hayır sahiplerine teşekkür etti ve hayırseverlerden yardımların devamını istedi.

İLGİLİ HABERLER

Kış lastiği takmayan sürücülere para cezası verildiKış lastiği takmayan sürücülere para cezası verildiCumhurbaşkanı Erdoğan 5 bin 500 konutun anahtar teslim törenine katılacakCumhurbaşkanı Erdoğan 5 bin 500 konutun anahtar teslim törenine katılacakYakın gelecekte yaşanacağı öngörülen kuraklığa karşı acilen önlem alınmalı!Yakın gelecekte yaşanacağı öngörülen kuraklığa karşı acilen önlem alınmalı!BUDO'nun bazı seferleri iptal edildiBUDO'nun bazı seferleri iptal edildiİstikşafi ne demek? İstikşafi görüşme ne anlama gelir?İstikşafi ne demek? İstikşafi görüşme ne anlama gelir?
SIRADAKİ HABER