HaberlerGündemElâzığ'daki asayiş uygulamasında 82 kişi yakalandı

Elâzığ'daki asayiş uygulamasında 82 kişi yakalandı

Elâzığ il genelinde gerçekleştirilen asayiş uygulamasında yakalanan 82 kişiden 26'sı sevk edildikleri mahkemece tutuklanarak cezaevine gönderildi.

Elâzığ'daki asayiş uygulamasında 82 kişi yakalandı

Elâzığ İl Emniyet Müdürlüğü, önleyici tedbirler doğrultusunda Asayiş ve Yunus ekiplerinin yapmış olduğu şok uygulamalar ve Elâzığ il genelinde son bir hafta içerisinde gerçekleştirilen asayiş uygulamalarında; 49'u aranan ve 33'ü de meydana gelen olayların şüphelisi olmak üzere toplam 82 kişinin yakalandığını, bunlardın 26'sının sevk edildikleri adli mercilerce tutuklandığını duyurdu.

Elâzığ İl Emniyet Müdürlüğü konu ile ilgili yaptığı yazılı açıklamada, "Kayıp olarak aranan 5 şahıs bulunarak yakınlarına teslim edilmiş, denetimler esnasında ise; 5 adet ruhsatsız tabanca, bir adet tüfek, 4 gram kubar esrar maddesi ele geçirilmiştir." bilgisine yer verildi.

Asayiş uygulamalarında çalıntı olduğu tespiti ile ele geçirilen bir adet motosiklet, 3 adet televizyon ve bir adet cep telefonu da belirlenen sahiplerine teslim edildiği belirtildi.

İLGİLİ HABERLER

Şehid Hasan'ın babası Mehmet Gökgüz: Azmettiriciler de yargılanmalıŞehid Hasan'ın babası Mehmet Gökgüz: Azmettiriciler de yargılanmalıMısır'daki idam kararları​ Şanlıurfa'da protesto edildiMısır'daki idam kararları​ Şanlıurfa'da protesto edildiMevsimlik tarım işçileri insanca bir yaşam istiyorMevsimlik tarım işçileri insanca bir yaşam istiyor​PKK'nin Mersin'de katlettiği muhterem bir alim: Molla Fehim Yönden​PKK'nin Mersin'de katlettiği muhterem bir alim: Molla Fehim Yönden​Mısır’daki idam kararları Mardin’de protesto edildi​Mısır’daki idam kararları Mardin’de protesto edildi
SIRADAKİ HABER