HaberlerGündemElâzığ'daki asayiş uygulamasında 82 kişi yakalandı

Elâzığ'daki asayiş uygulamasında 82 kişi yakalandı

Elâzığ il genelinde gerçekleştirilen asayiş uygulamasında yakalanan 82 kişiden 26'sı sevk edildikleri mahkemece tutuklanarak cezaevine gönderildi.

Elâzığ'daki asayiş uygulamasında 82 kişi yakalandı

Elâzığ İl Emniyet Müdürlüğü, önleyici tedbirler doğrultusunda Asayiş ve Yunus ekiplerinin yapmış olduğu şok uygulamalar ve Elâzığ il genelinde son bir hafta içerisinde gerçekleştirilen asayiş uygulamalarında; 49'u aranan ve 33'ü de meydana gelen olayların şüphelisi olmak üzere toplam 82 kişinin yakalandığını, bunlardın 26'sının sevk edildikleri adli mercilerce tutuklandığını duyurdu.

Elâzığ İl Emniyet Müdürlüğü konu ile ilgili yaptığı yazılı açıklamada, "Kayıp olarak aranan 5 şahıs bulunarak yakınlarına teslim edilmiş, denetimler esnasında ise; 5 adet ruhsatsız tabanca, bir adet tüfek, 4 gram kubar esrar maddesi ele geçirilmiştir." bilgisine yer verildi.

Asayiş uygulamalarında çalıntı olduğu tespiti ile ele geçirilen bir adet motosiklet, 3 adet televizyon ve bir adet cep telefonu da belirlenen sahiplerine teslim edildiği belirtildi.

İLGİLİ HABERLER

Van'da PKK'ye ait silah ve mühimmat ele geçirildiVan'da PKK'ye ait silah ve mühimmat ele geçirildiGaziantep İtfaiyesi 2020’de 8 bin 498 olaya müdahale ettiGaziantep İtfaiyesi 2020’de 8 bin 498 olaya müdahale ettiVan'da 4 adet tabanca ve uyuşturucu ele geçirildiVan'da 4 adet tabanca ve uyuşturucu ele geçirildiYapı kayıt belgesi olan konutlar hakkındaki tahliye kararına tepkiYapı kayıt belgesi olan konutlar hakkındaki tahliye kararına tepkiMeteoroloji'nin uyarıları sonrasında İstanbul'da beklenen kar yağışı başladıMeteoroloji'nin uyarıları sonrasında İstanbul'da beklenen kar yağışı başladı
SIRADAKİ HABER