HaberlerGündemElazığ’da yoğun kar yağışı trafik kazalarına neden oldu

Elazığ’da yoğun kar yağışı trafik kazalarına neden oldu

Elâzığ-Kovancılar yolu Konakalmaz mevkiinde 2 ayrı kaza meydana geldi. Kazalarda 2 kişi yaralanırken, araçlarda maddi hasar oluştu.

Elazığ’da yoğun kar yağışı trafik kazalarına neden oldu

Elazığ’da dün akşam saatlerinde yağmaya başlayan kar yağışının gece saatlerinde etkisini arttırmasıyla yollarda buzlanma meydana geldi.

Elâzığ-Bingöl Karayolu 45. kilometresinde ise Kovancılar istikametine giden, 23 K 0011 plakalı meyve taşıyan bir tır ile tavuk yüklü kamyon çarpıştı. Yine aynı mevkiide iki tane ticari araç ile bir kamyon çarpıştı. Kazada iki kişi yaralandı.

Kazalardan dolayı diğer araçlar sabah saat 5 ten bu yana Konakalmaz mevkiinde bekliyor.

İLGİLİ HABERLER

Şehid Hasan'ın babası Mehmet Gökgüz: Azmettiriciler de yargılanmalıŞehid Hasan'ın babası Mehmet Gökgüz: Azmettiriciler de yargılanmalıMısır'daki idam kararları​ Şanlıurfa'da protesto edildiMısır'daki idam kararları​ Şanlıurfa'da protesto edildiMevsimlik tarım işçileri insanca bir yaşam istiyorMevsimlik tarım işçileri insanca bir yaşam istiyor​PKK'nin Mersin'de katlettiği muhterem bir alim: Molla Fehim Yönden​PKK'nin Mersin'de katlettiği muhterem bir alim: Molla Fehim Yönden​Mısır’daki idam kararları Mardin’de protesto edildi​Mısır’daki idam kararları Mardin’de protesto edildi
SIRADAKİ HABER