HaberlerGündemElazığ'da yapılacak Merkez Cami planı için istişare toplantısı yapıldı

Elazığ'da yapılacak Merkez Cami planı için istişare toplantısı yapıldı

​Elazığ'ın Kovancılar ilçesinde deprem sonrası ağır hasarlı olan Merkez Caminin yeniden yapımı için yapılan son istişare toplantısında planın son şekli verildi.

Elazığ'da yapılacak Merkez Cami planı için istişare toplantısı yapıldı

24 Ocak depreminde ağır hasarlı duruma geldiği için yıkılan Merkez Cami'nin yeniden inşası için Kovancılar Kaymakamı Bünyamin Karaloğlu başkanlığında Halk Kütüphanesinde 2'nci istişare toplantısı düzenlendi.

Toplantıya Belediye Başkanı, İlçe Müftüsü, siyasi partilerin ilçe başkanları, sivil toplum kuruluşlarının temsilcileri ve kanaat önderleri katıldı.

Toplantıda Yeni Merkez Cami'nin projesi hakkında istişarelerde bulunularak proje üzerinde görüş birliğine varıldı.

İLGİLİ HABERLER

Yoksul aileye Bağlar Belediyesi sahip çıktıYoksul aileye Bağlar Belediyesi sahip çıktıMeteoroloji'den "kuvvetli sağanak yağış" uyarısıMeteoroloji'den "kuvvetli sağanak yağış" uyarısıUnutulmaya yüz tutmuş bir sanat: KazazlıkUnutulmaya yüz tutmuş bir sanat: KazazlıkDiyarbakırlılar hafta sonu kısıtlamalarının kaldırılmasından "memnun"Diyarbakırlılar hafta sonu kısıtlamalarının kaldırılmasından "memnun"Gaziantep Hayvanat Bahçesi kısıtlamasız ilk hafta sonunu hareketli geçirdiGaziantep Hayvanat Bahçesi kısıtlamasız ilk hafta sonunu hareketli geçirdi
SIRADAKİ HABER