HaberlerGündem​Elazığ'da uyuşturucu operasyonları

​Elazığ'da uyuşturucu operasyonları

Elazığ'da bazı adreslere yapılan operasyonlarda ve yol kontrollerinde uyuşturucu maddeler ele geçirilirken 4 şüpheli yakalandı.

​Elazığ'da uyuşturucu operasyonları

Elazığ İl Jandarma Komutanlığı ekipleri tarafından kent merkezi ve Palu ilçesinde 4 farklı adrese eş zamanlı uyuşturucu operasyonu gerçekleştirildi. Gerçekleştirilen baskında 3 şüpheli gözaltına alındı.

Jandarma ekiplerince yapılan operasyon sonucunda; 89 gram metamfetamin, 3 gram kubar esrar, 5 adet uyuşturucu kullanma aparatı, bir adet ruhsatsız 9 mm tabanca, bir adet pompalı av tüfeği, 9 adet tabanca mermisi, 5 adet av tüfeği fişeği ele geçirildi.

Operasyonlarda 3 kişinin gözaltına alındığı, haklarında yasal işlem başlatıldığı belirtildi.

Elazığ Emniyetinin yol uygulaması esnasında ise durdurulan bir araca dedektör köpeğin tepki vermesi üzerine gerçekleştirilen detaylı aramalarda, aracın direksiyonuna zulalanmış vaziyette 6 parça halinde toplam 242 gram metamfetamin, bir parça halinde 3 gram eroin maddesi ele geçirildi.

Konu hakkında araç sürücüsünün gözaltına alındığı, sevk edildiği adli mercilerce "Uyuşturucu Madde Ticareti Yapmak" suçundan tutuklanarak cezaevine gönderildiği kaydedildi.

İLGİLİ HABERLER

Şehid Hasan'ın babası Mehmet Gökgüz: Azmettiriciler de yargılanmalıŞehid Hasan'ın babası Mehmet Gökgüz: Azmettiriciler de yargılanmalıMısır'daki idam kararları​ Şanlıurfa'da protesto edildiMısır'daki idam kararları​ Şanlıurfa'da protesto edildiMevsimlik tarım işçileri insanca bir yaşam istiyorMevsimlik tarım işçileri insanca bir yaşam istiyor​PKK'nin Mersin'de katlettiği muhterem bir alim: Molla Fehim Yönden​PKK'nin Mersin'de katlettiği muhterem bir alim: Molla Fehim Yönden​Mısır’daki idam kararları Mardin’de protesto edildi​Mısır’daki idam kararları Mardin’de protesto edildi
SIRADAKİ HABER