HaberlerGündemElazığ’da trafik kazası: 1 ölü 1 yaralı

Elazığ’da trafik kazası: 1 ölü 1 yaralı

Sürücünün direksiyon hâkimiyetini kaybetmesi sonucu takla atan araçta bulunun vatandaşlardan biri hayatını kaybederken diğeriyse yaralandı.

Elazığ’da trafik kazası: 1 ölü 1 yaralı

Edinilen bilgilere göre, Necmettin Erbakan Bulvarı'nda saat 16.00 sıralarında sürücüsünün direksiyon hâkimiyetini kaybetmesi sonucu takla atan 23 HA 090 plakalı araçta bulunan şahıslardan İdris Erenler hayatını kaybederken, Ağa Erenler yaralandı. Kaza yerine gelen sağlık ekiplerinin ilk müdahalesinin ardından yaralı şahsı hastaneye kaldırdı.

Yol kenarına savrulan ve kullanılamaz hale gelen araç ise çekiciyle kaza yerinden alındı.

İLGİLİ HABERLER

Şehid Hasan'ın babası Mehmet Gökgüz: Azmettiriciler de yargılanmalıŞehid Hasan'ın babası Mehmet Gökgüz: Azmettiriciler de yargılanmalıMısır'daki idam kararları​ Şanlıurfa'da protesto edildiMısır'daki idam kararları​ Şanlıurfa'da protesto edildiMevsimlik tarım işçileri insanca bir yaşam istiyorMevsimlik tarım işçileri insanca bir yaşam istiyor​PKK'nin Mersin'de katlettiği muhterem bir alim: Molla Fehim Yönden​PKK'nin Mersin'de katlettiği muhterem bir alim: Molla Fehim Yönden​Mısır’daki idam kararları Mardin’de protesto edildi​Mısır’daki idam kararları Mardin’de protesto edildi
SIRADAKİ HABER