HaberlerGündemElazığ’da çeşitli suçlardan aranan 93 kişi yakalandı

Elazığ’da çeşitli suçlardan aranan 93 kişi yakalandı

Gerçekleştirilen asayiş uygulamalarında yakalanan 93 şahıstan 27’sinin sevk edildikleri adli mercilerce tutuklanarak cezaevine gönderildiği belirtildi.

Elazığ’da çeşitli suçlardan aranan 93 kişi yakalandı

Elazığ İl Emniyet Müdürlüğünden yapılan açıklamada, “Asayiş Şube Müdürlüğümüzce, önleyici tedbirler doğrultusunda ilimiz genelinde son bir hafta içerisinde gerçekleştirilen asayiş ve şok uygulamalar neticesinde;

78’i aranan ve 15’i de meydana gelen asayiş olaylarının şüphelisi olarak aranan toplam 93 şahıs, ekiplerimizce yakalanarak gözaltına alınmış ve bu şahıslardan 27’si sevk edildikleri adli mercilerce tutuklanarak cezaevine gönderilmiş, kayıp olarak aranan 6 şahıs da bulunarak yakınlarına teslim edilmiştir.” ifadelerine yer verildi.

Ayrıca denetimler esnasında; 10 adet ruhsatsız tabanca ve bu tabancalara ait 52 adet fişek, 20 gr bonzai maddesi, 49 adet uyuşturucu hap, 48 gr esrar maddesi, 94 gr metamfetamin maddesinin ele geçirildiği bildirildi.

Açıklamanın son kısmında ise çalıntı olduğu tespiti ile ele geçirilen; 2 adet motosiklet, 1 adet cep telefonu da belirlenen sahiplerine teslim edildiği bilgisine yer verildi.

İLGİLİ HABERLER

Mardin’de husumetli aileler barıştırıldıMardin’de husumetli aileler barıştırıldıUyuşturucu ve hırsızlık operasyonlarında 20 şüpheli tutuklandıUyuşturucu ve hırsızlık operasyonlarında 20 şüpheli tutuklandıÇiftçilere sera naylonu dağıtımı yapıldıÇiftçilere sera naylonu dağıtımı yapıldıRamazan orucunun niyeti nasıl olmalıdır sahur niyetin yerine geçer mi?Ramazan orucunun niyeti nasıl olmalıdır sahur niyetin yerine geçer mi?Cumhurbaşkanlığı Kabinesi yarın toplanıyorCumhurbaşkanlığı Kabinesi yarın toplanıyor
SIRADAKİ HABER