HaberlerGündemElazığ AFAD Müdürü Pıhtılı Palu`da

Elazığ AFAD Müdürü Pıhtılı Palu`da

Elazığ AFAD Müdürü Osman Pıhtılı, depremin ardından oluşan hasarlı binalar ve yerine yapılacak yeni konutlar hakkında bilgilendirme yapmak için Palu ilçesine geldi.

Elazığ AFAD Müdürü Pıhtılı Palu`da

Bugün saat 10.00`da Palu Halk Kütüphanesi Konferans Salonunda düzenlenen toplantıya mahalle ve köy muhtarları ile vatandaşlar katıldı.

Deprem sonrası hasarlı evler ve bunların yerine yapılacak evlerin nasıl yapılacağı, hak sahipliği noktasında nelerin yapılacağı konusunda bilgilendirme yapan Pıhtılı, daha sonra muhtar ve vatandaşların sorularına cevap verdi.

Soru ve cevapların ardından toplantı sona erdi.

İLGİLİ HABERLER

Şehid Hasan'ın babası Mehmet Gökgüz: Azmettiriciler de yargılanmalıŞehid Hasan'ın babası Mehmet Gökgüz: Azmettiriciler de yargılanmalıMısır'daki idam kararları​ Şanlıurfa'da protesto edildiMısır'daki idam kararları​ Şanlıurfa'da protesto edildiMevsimlik tarım işçileri insanca bir yaşam istiyorMevsimlik tarım işçileri insanca bir yaşam istiyor​PKK'nin Mersin'de katlettiği muhterem bir alim: Molla Fehim Yönden​PKK'nin Mersin'de katlettiği muhterem bir alim: Molla Fehim Yönden​Mısır’daki idam kararları Mardin’de protesto edildi​Mısır’daki idam kararları Mardin’de protesto edildi
SIRADAKİ HABER