HaberlerGündemElazığ AFAD Müdürü Pıhtılı Palu`da

Elazığ AFAD Müdürü Pıhtılı Palu`da

Elazığ AFAD Müdürü Osman Pıhtılı, depremin ardından oluşan hasarlı binalar ve yerine yapılacak yeni konutlar hakkında bilgilendirme yapmak için Palu ilçesine geldi.

Elazığ AFAD Müdürü Pıhtılı Palu`da

Bugün saat 10.00`da Palu Halk Kütüphanesi Konferans Salonunda düzenlenen toplantıya mahalle ve köy muhtarları ile vatandaşlar katıldı.

Deprem sonrası hasarlı evler ve bunların yerine yapılacak evlerin nasıl yapılacağı, hak sahipliği noktasında nelerin yapılacağı konusunda bilgilendirme yapan Pıhtılı, daha sonra muhtar ve vatandaşların sorularına cevap verdi.

Soru ve cevapların ardından toplantı sona erdi.

İLGİLİ HABERLER

Mardin’de husumetli aileler barıştırıldıMardin’de husumetli aileler barıştırıldıUyuşturucu ve hırsızlık operasyonlarında 20 şüpheli tutuklandıUyuşturucu ve hırsızlık operasyonlarında 20 şüpheli tutuklandıÇiftçilere sera naylonu dağıtımı yapıldıÇiftçilere sera naylonu dağıtımı yapıldıRamazan orucunun niyeti nasıl olmalıdır sahur niyetin yerine geçer mi?Ramazan orucunun niyeti nasıl olmalıdır sahur niyetin yerine geçer mi?Cumhurbaşkanlığı Kabinesi yarın toplanıyorCumhurbaşkanlığı Kabinesi yarın toplanıyor
SIRADAKİ HABER