HaberlerGündemElâzığ Valisi Erkaya Yırık'tan Regaip Kandili mesajı

Elâzığ Valisi Erkaya Yırık'tan Regaip Kandili mesajı

Vali Yırık, yayımladığı mesajında, "İslam âleminde rahmet, bereket ve mağfiret aylarının habercisi olarak bilinen ve üç aylardan Recep ayının müjdecisi olan Regaip Kandil'ini idrak etmenin mutluluğu içerisindeyiz." dedi.

Elâzığ Valisi Erkaya Yırık'tan Regaip Kandili mesajı

Vali Yırık, mesajında şu ifadelere yer verdi:

"Kandiller, sevgi, hoşgörü, birlik ve beraberliğin yoğun olarak yaşandığı, manevi dünyamızın aydınlandığı, ilahi rahmet ve mağfirete ulaşma arzumuzu en üst noktaya taşıdığımız müstesna zaman dilimleridir. Bu önemli geceleri, doğruya güzele, iyiye yönelebildiğimiz ölçüde huzurlu, kazançlı ve bereketli zaman dilimlerine dönüştürebiliriz.

Bu duygu ve düşüncelerle, bu mübarek günlerin insanlığın yaşadığı sıkıntıların sona ermesine vesile olmasını temenni ediyor, başta Elazığlı hemşehrilerim olmak üzere aziz milletimiz ve İslam âleminin Regaip Kandil’ini en içten dileklerimle kutluyorum.

İLGİLİ HABERLER

Şehid Hasan'ın babası Mehmet Gökgüz: Azmettiriciler de yargılanmalıŞehid Hasan'ın babası Mehmet Gökgüz: Azmettiriciler de yargılanmalıMısır'daki idam kararları​ Şanlıurfa'da protesto edildiMısır'daki idam kararları​ Şanlıurfa'da protesto edildiMevsimlik tarım işçileri insanca bir yaşam istiyorMevsimlik tarım işçileri insanca bir yaşam istiyor​PKK'nin Mersin'de katlettiği muhterem bir alim: Molla Fehim Yönden​PKK'nin Mersin'de katlettiği muhterem bir alim: Molla Fehim Yönden​Mısır’daki idam kararları Mardin’de protesto edildi​Mısır’daki idam kararları Mardin’de protesto edildi
SIRADAKİ HABER