HaberlerGündemElâzığ Valisi Erkaya Yırık'tan Regaip Kandili mesajı

Elâzığ Valisi Erkaya Yırık'tan Regaip Kandili mesajı

Vali Yırık, yayımladığı mesajında, "İslam âleminde rahmet, bereket ve mağfiret aylarının habercisi olarak bilinen ve üç aylardan Recep ayının müjdecisi olan Regaip Kandil'ini idrak etmenin mutluluğu içerisindeyiz." dedi.

Elâzığ Valisi Erkaya Yırık'tan Regaip Kandili mesajı

Vali Yırık, mesajında şu ifadelere yer verdi:

"Kandiller, sevgi, hoşgörü, birlik ve beraberliğin yoğun olarak yaşandığı, manevi dünyamızın aydınlandığı, ilahi rahmet ve mağfirete ulaşma arzumuzu en üst noktaya taşıdığımız müstesna zaman dilimleridir. Bu önemli geceleri, doğruya güzele, iyiye yönelebildiğimiz ölçüde huzurlu, kazançlı ve bereketli zaman dilimlerine dönüştürebiliriz.

Bu duygu ve düşüncelerle, bu mübarek günlerin insanlığın yaşadığı sıkıntıların sona ermesine vesile olmasını temenni ediyor, başta Elazığlı hemşehrilerim olmak üzere aziz milletimiz ve İslam âleminin Regaip Kandil’ini en içten dileklerimle kutluyorum.

İLGİLİ HABERLER

Mardin’de husumetli aileler barıştırıldıMardin’de husumetli aileler barıştırıldıUyuşturucu ve hırsızlık operasyonlarında 20 şüpheli tutuklandıUyuşturucu ve hırsızlık operasyonlarında 20 şüpheli tutuklandıÇiftçilere sera naylonu dağıtımı yapıldıÇiftçilere sera naylonu dağıtımı yapıldıRamazan orucunun niyeti nasıl olmalıdır sahur niyetin yerine geçer mi?Ramazan orucunun niyeti nasıl olmalıdır sahur niyetin yerine geçer mi?Cumhurbaşkanlığı Kabinesi yarın toplanıyorCumhurbaşkanlığı Kabinesi yarın toplanıyor
SIRADAKİ HABER