HaberlerGündemElâzığ İl Sağlık Müdürlüğü Covid-19 aşı bilgilendirme masası kurdu

Elâzığ İl Sağlık Müdürlüğü Covid-19 aşı bilgilendirme masası kurdu

Coronavirus aşılama programı hakkında vatandaşlardan gelen soru ve bilgi talebi üzerine, Elâzığ İl Sağlık Müdürlüğü tarafından “Covid -19 Aşısı Bilgilendirme Masası” kuruldu.

Elâzığ İl Sağlık Müdürlüğü Covid-19 aşı bilgilendirme masası kurdu

Elazığ’da 14.01.2021 tarihinde başlanan aşılama programının birinci adımı sağlık çalışanlarına yönelik yapılmıştı. Birinci aşamanın ikinci adımında ise 19.01.2021 tarihi itibari ile huzurevi, engelli ve bakım merkezlerinde kalanlar ve bunların bakımından sorumlu çalışanlar ile 90 yaş üstü vatandaşları kapsayacak şekilde başlatılmıştı.

Coronavirus aşısı ile ilgili tüm soruları cevaplandırmak üzere İl Sağlık Müdürlüğü, Coronavirus Aşı Bilgilendirme Masası kurdu.

Vatandaşlar, aşı uygulama takvimi, kapsamı, kimlerin aşı olabileceği, aşı öncesi ve sonrası yapılması gerekenler hakkında her türlü soruyu ilgili masadan öğrenebilecek.

İLGİLİ HABERLER

Büro Memur-Sen'den zabıt kâtiplerini küçümseyen öğretim görevlisine tepkiBüro Memur-Sen'den zabıt kâtiplerini küçümseyen öğretim görevlisine tepkiDiyarbakır'da zincirleme trafik kazası: 6 yaralıDiyarbakır'da zincirleme trafik kazası: 6 yaralıDiyanet Sen Van Şube Başkanı Arvas: Kadınlar erkeklere Allah'ın emanetidirDiyanet Sen Van Şube Başkanı Arvas: Kadınlar erkeklere Allah'ın emanetidirİdlip’de çadırda kalanlar için başlatılan “Briket ev” kampanyası devam ediyorİdlip’de çadırda kalanlar için başlatılan “Briket ev” kampanyası devam ediyorTürkiye'de Covid-19 nedeni ile 64 kişi vefat etti, 13 bin 215 yeni vaka tespit edildiTürkiye'de Covid-19 nedeni ile 64 kişi vefat etti, 13 bin 215 yeni vaka tespit edildi
SIRADAKİ HABER