HaberlerGündemElâzığ'da uyuşturucu operasyonu

Elâzığ'da uyuşturucu operasyonu

​Elâzığ İl Emniyet Müdürlüğü ekiplerince uyuşturucu ile mücadele kapsamında son 2 hafta içerisinde yakalanan 14 şahıstan 5'i tutuklandı.

Elâzığ'da uyuşturucu operasyonu

İl Emniyet Müdürlüğünün sosyal medya hesabından yaptığı açıklamada, “Uyuşturucu Madde Ticareti Yapmak” suçundan yakalanarak gözaltına alınan 14 şahıstan 5’i, sevk edildikleri adli mercilerce tutuklanarak cezaevine gönderildiği belirtildi.

Uyuşturucu Madde kullandıkları belirlenen 46 şahıs hakkında da “Uyuşturucu Madde Kullanmak” suçundan işlem yapıldığı ifade edildi.

Yürütülen çalışmalar sırasında ise; 551 gr metamfetamin, 52 gr kubar esrar, 2 gr toz esrar, 12 gr eroin, 69 adet sentetik ecza, 2 adet ecstasy hap ve 1 adet ruhsatsız tabanca ele geçirildiği belirtildi.

İLGİLİ HABERLER

Şehid Hasan'ın babası Mehmet Gökgüz: Azmettiriciler de yargılanmalıŞehid Hasan'ın babası Mehmet Gökgüz: Azmettiriciler de yargılanmalıMısır'daki idam kararları​ Şanlıurfa'da protesto edildiMısır'daki idam kararları​ Şanlıurfa'da protesto edildiMevsimlik tarım işçileri insanca bir yaşam istiyorMevsimlik tarım işçileri insanca bir yaşam istiyor​PKK'nin Mersin'de katlettiği muhterem bir alim: Molla Fehim Yönden​PKK'nin Mersin'de katlettiği muhterem bir alim: Molla Fehim Yönden​Mısır’daki idam kararları Mardin’de protesto edildi​Mısır’daki idam kararları Mardin’de protesto edildi
SIRADAKİ HABER