HaberlerGündemElâzığ'da trafik kazasında bir kişi yaralandı

Elâzığ'da trafik kazasında bir kişi yaralandı

Elâzığ'ın Kovancılar ilçesinde meydana gelen trafik kazasında araç sürücüsü yaralandı. Otomobilinkaza sonucu tarlaya girdiği belirtildi.

Elâzığ'da trafik kazasında bir kişi yaralandı

Kaza, saat 11.50 sularında Elâzığ-Bingöl karayolu Çakırkaş (Hoşmat) mevkiinde meydana geldi.

Edinilen bilgilere göre, otomobili ile seyir halinde ilerleyen sürücü, henüz belirlenemeyen bir sebepten dolayı direksiyon hâkimiyetini kaybedince otomobili 4-5 kez takla atarak tarlaya sürüklendi.

Araçta sadece şoförün olduğu bilgisine ulaşıldı. Kazada yaralanan şoför olay yerine gelen ambulans ile Kovancılar Devlet Hastanesine kaldırıldığı belirtildi.

İLGİLİ HABERLER

Şehid Hasan'ın babası Mehmet Gökgüz: Azmettiriciler de yargılanmalıŞehid Hasan'ın babası Mehmet Gökgüz: Azmettiriciler de yargılanmalıMısır'daki idam kararları​ Şanlıurfa'da protesto edildiMısır'daki idam kararları​ Şanlıurfa'da protesto edildiMevsimlik tarım işçileri insanca bir yaşam istiyorMevsimlik tarım işçileri insanca bir yaşam istiyor​PKK'nin Mersin'de katlettiği muhterem bir alim: Molla Fehim Yönden​PKK'nin Mersin'de katlettiği muhterem bir alim: Molla Fehim Yönden​Mısır’daki idam kararları Mardin’de protesto edildi​Mısır’daki idam kararları Mardin’de protesto edildi
SIRADAKİ HABER