HaberlerGündemElâzığ'da meyana gelen maden kazasında 2 kişi öldü

Elâzığ'da meyana gelen maden kazasında 2 kişi öldü

Elâzığ'ın Alacakaya ilçesindeki bir maden işletmesinde meydana gelen kazada 2 kişi öldü.

Elâzığ'da meyana gelen maden kazasında 2 kişi öldü

Edinilen bilgiye göre olay, Palu ilçesine bağlı Kayaönü köyü sınırlarında bulunan özel bir krom maden ocağı sahasında bu gece saat 01:00 civarında meydana geldi.

Maden ocağında çalışan teyze çocukları Salih Yıldırım (29) ile Adem Yıldız (30), asansör olarak kullanılan vinç kafesinin üzerinden aşağı indikleri sırada arıza meydana geldi ve 40 metrelik kuyudan aşağı düştü.

 Ağır yaralanan 2 işçi, kaldırıldıkları hastanede yapılan tüm müdahalelere rağmen vefat etti. Vefat eden 2 kişi otopsi işlemleri için Fırat Üniversitesi Hastanesine götürüldü.

Olayla ilgili soruşturma sürüyor.

İLGİLİ HABERLER

Barış Pınarı Bölgesi'ne 28 tır insani yardım gönderildiBarış Pınarı Bölgesi'ne 28 tır insani yardım gönderildiSiirt'in Güres Caddesi modern ve güzel bir görünüme kavuşuyorSiirt'in Güres Caddesi modern ve güzel bir görünüme kavuşuyorReyhanlı sınırında DAİŞ mensubu bir kişi yakalandıReyhanlı sınırında DAİŞ mensubu bir kişi yakalandıGaziantep’te gençlik merkezlerinden yüzbinlerce kişi faydalandıGaziantep’te gençlik merkezlerinden yüzbinlerce kişi faydalandıGençlik ve Spor Bakanı Kasapoğlu Ağrı’daGençlik ve Spor Bakanı Kasapoğlu Ağrı’da
SIRADAKİ HABER