HaberlerGündemElâzığ'da meyana gelen maden kazasında 2 kişi öldü

Elâzığ'da meyana gelen maden kazasında 2 kişi öldü

Elâzığ'ın Alacakaya ilçesindeki bir maden işletmesinde meydana gelen kazada 2 kişi öldü.

Elâzığ'da meyana gelen maden kazasında 2 kişi öldü

Edinilen bilgiye göre olay, Palu ilçesine bağlı Kayaönü köyü sınırlarında bulunan özel bir krom maden ocağı sahasında bu gece saat 01:00 civarında meydana geldi.

Maden ocağında çalışan teyze çocukları Salih Yıldırım (29) ile Adem Yıldız (30), asansör olarak kullanılan vinç kafesinin üzerinden aşağı indikleri sırada arıza meydana geldi ve 40 metrelik kuyudan aşağı düştü.

 Ağır yaralanan 2 işçi, kaldırıldıkları hastanede yapılan tüm müdahalelere rağmen vefat etti. Vefat eden 2 kişi otopsi işlemleri için Fırat Üniversitesi Hastanesine götürüldü.

Olayla ilgili soruşturma sürüyor.

İLGİLİ HABERLER

Şehid Hasan'ın babası Mehmet Gökgüz: Azmettiriciler de yargılanmalıŞehid Hasan'ın babası Mehmet Gökgüz: Azmettiriciler de yargılanmalıMısır'daki idam kararları​ Şanlıurfa'da protesto edildiMısır'daki idam kararları​ Şanlıurfa'da protesto edildiMevsimlik tarım işçileri insanca bir yaşam istiyorMevsimlik tarım işçileri insanca bir yaşam istiyor​PKK'nin Mersin'de katlettiği muhterem bir alim: Molla Fehim Yönden​PKK'nin Mersin'de katlettiği muhterem bir alim: Molla Fehim Yönden​Mısır’daki idam kararları Mardin’de protesto edildi​Mısır’daki idam kararları Mardin’de protesto edildi
SIRADAKİ HABER