HaberlerGündem​Elâzığ'da asayiş uygulamalarında 40 kişi tutuklandı

​Elâzığ'da asayiş uygulamalarında 40 kişi tutuklandı

​Elâzığ İl Emniyet Müdürlüğü Asayiş Şube Müdürlüğünün çalışmaları sonucunda, il genelinde son bir hafta içerisinde gözaltına alınan 159 şahıstan 40'ı çıkarıldıkları mahkemece tutuklandı.

​Elâzığ'da asayiş uygulamalarında 40 kişi tutuklandı

Elâzığ İl Emniyet Müdürlüğü tarafından yapılan açıklamada, "106’sı aranan ve 53’ü de meydana gelen olayların şüphelisi olmak üzere toplam 159 şahıs yakalanmış ve bu şahıslardan 40’ı sevk edildikleri adli mercilerce tutuklanarak cezaevine gönderilmiştir. Kayıp olarak aranan 6 şahıs da bulunarak yakınlarına teslim edilmiştir.” denildi.

Açıklamanın devamında, "Ayrıca denetimler esnasında ise; 5 adet ruhsatsız tabanca ve bu tabancalara ait 61 adet fişek, 2'si av 1'i pompalı olmak üzere toplam 3 adet tüfek, 1 adet 6136 SKM kapsamında bıçak, eşitli miktarlarda uyuşturucu ve uyarıcı maddeler ele geçirildi.  Çalıntı olduğu tespiti ile ele geçirilen; 2 adet televizyon, 1 adet laptop da belirlenen sahiplerine teslim edildi." ifadeleri kullanıldı.

İLGİLİ HABERLER

Şehid Hasan'ın babası Mehmet Gökgüz: Azmettiriciler de yargılanmalıŞehid Hasan'ın babası Mehmet Gökgüz: Azmettiriciler de yargılanmalıMısır'daki idam kararları​ Şanlıurfa'da protesto edildiMısır'daki idam kararları​ Şanlıurfa'da protesto edildiMevsimlik tarım işçileri insanca bir yaşam istiyorMevsimlik tarım işçileri insanca bir yaşam istiyor​PKK'nin Mersin'de katlettiği muhterem bir alim: Molla Fehim Yönden​PKK'nin Mersin'de katlettiği muhterem bir alim: Molla Fehim Yönden​Mısır’daki idam kararları Mardin’de protesto edildi​Mısır’daki idam kararları Mardin’de protesto edildi
SIRADAKİ HABER