HaberlerGündemElâzığ'da aranan 93 şüpheli yakalandı

Elâzığ'da aranan 93 şüpheli yakalandı

​Elâzığ'da polisin yaptığı çalışmalarda çeşitli suçlardan aranan 93 şüphelinin yakalandığı, bunlardan 33'ünün çıkarıldığı mahkemece tutuklandığı kaydedildi.

Elâzığ'da aranan 93 şüpheli yakalandı

Alınan bilgiye göre İl Emniyet Müdürlüğü Asayiş Şubesine bağlı ekipler, önleyici tedbirler doğrultusunda kent genelinde aranan ve meydana gelen olaylarla ilgili çalışma yaptı.

Polisin son bir hafta içerisinde yaptığı çalışmada 78’i çeşitli suçlardan aranan, 15’i de meydana gelen olayların şüphelisi olmak üzere toplam 93 şahıs yakalandı.

Yakalanan şüphelilerden 33’ü çıkarıldıkları mahkemece tutuklandı. Kayıp olarak aranan 9 şahısta bulunarak yakınlarına teslim edildi.

Şüphelilerden; 4 adet ruhsatsız tabanca, 2 adet av tüfeği, 31 adet uyuşturucu hap, çeşitli miktarlarda esrar ile metanfetamin maddesi ele geçirilirken, çalıntı bir adet motosiklet, bir adet cep telefonu ve 15 adet plastik pencere bulunup sahiplerine teslim edildi.

İLGİLİ HABERLER

Meteoroloji 8 il için turuncu kod verdiMeteoroloji 8 il için turuncu kod verdiBalıkesir'de ek Coronavirus önlemleri alındıBalıkesir'de ek Coronavirus önlemleri alındıİzmir açıklarında 9 düzensiz göçmen kurtarıldıİzmir açıklarında 9 düzensiz göçmen kurtarıldıVaka artışı yaşanan illerden olan Sakarya'da sıkı tedbirler getirildiVaka artışı yaşanan illerden olan Sakarya'da sıkı tedbirler getirildiİpekyolu Belediye Başkan Vekili Aslan ziyaretlerine devam ediyorİpekyolu Belediye Başkan Vekili Aslan ziyaretlerine devam ediyor
SIRADAKİ HABER