HaberlerGündemElâzığ'da aranan 93 şüpheli yakalandı

Elâzığ'da aranan 93 şüpheli yakalandı

​Elâzığ'da polisin yaptığı çalışmalarda çeşitli suçlardan aranan 93 şüphelinin yakalandığı, bunlardan 33'ünün çıkarıldığı mahkemece tutuklandığı kaydedildi.

Elâzığ'da aranan 93 şüpheli yakalandı

Alınan bilgiye göre İl Emniyet Müdürlüğü Asayiş Şubesine bağlı ekipler, önleyici tedbirler doğrultusunda kent genelinde aranan ve meydana gelen olaylarla ilgili çalışma yaptı.

Polisin son bir hafta içerisinde yaptığı çalışmada 78’i çeşitli suçlardan aranan, 15’i de meydana gelen olayların şüphelisi olmak üzere toplam 93 şahıs yakalandı.

Yakalanan şüphelilerden 33’ü çıkarıldıkları mahkemece tutuklandı. Kayıp olarak aranan 9 şahısta bulunarak yakınlarına teslim edildi.

Şüphelilerden; 4 adet ruhsatsız tabanca, 2 adet av tüfeği, 31 adet uyuşturucu hap, çeşitli miktarlarda esrar ile metanfetamin maddesi ele geçirilirken, çalıntı bir adet motosiklet, bir adet cep telefonu ve 15 adet plastik pencere bulunup sahiplerine teslim edildi.

İLGİLİ HABERLER

Şehid Hasan'ın babası Mehmet Gökgüz: Azmettiriciler de yargılanmalıŞehid Hasan'ın babası Mehmet Gökgüz: Azmettiriciler de yargılanmalıMısır'daki idam kararları​ Şanlıurfa'da protesto edildiMısır'daki idam kararları​ Şanlıurfa'da protesto edildiMevsimlik tarım işçileri insanca bir yaşam istiyorMevsimlik tarım işçileri insanca bir yaşam istiyor​PKK'nin Mersin'de katlettiği muhterem bir alim: Molla Fehim Yönden​PKK'nin Mersin'de katlettiği muhterem bir alim: Molla Fehim Yönden​Mısır’daki idam kararları Mardin’de protesto edildi​Mısır’daki idam kararları Mardin’de protesto edildi
SIRADAKİ HABER