HaberlerGündemEkmeleddin İhsanoğlu Sivas"ta

Ekmeleddin İhsanoğlu Sivas"ta

Cumhurbaşkanı adayı Ekmeleddin İhsanoğlu, 10 Ağustos’ta yapılacak seçim çalışmaları çerçevesinde Sivas’a geldi.

Ekmeleddin İhsanoğlu Sivas"ta
Cumhurbaşkanı adayı Ekmeleddin İhsanoğlu, 10 Ağustos’ta yapılacak seçim çalışmaları çerçevesinde Sivas’a geldi.

Nuri Demirağ Havaalanı'nda halay ekibi eşliğinde karşılanan İhsanoğlu, buradan konvoy eşliğinde şehir merkezine geçti.

Otobüs ile şehir turu atan Ekmeleddin İhsanoğlu, Merkeze 5 km mesafede bulunan İşhan Köyü’ne geçerek biçerdöver ile buğday hasadı yapan çiftçilerle bir araya geldi. Buğdayın rekoltesinin düşük olduğunu belirten İhsanoğlu, daha sonra biçerdövere çıkarak basına poz verdi.

Köyde bir evi de ziyaret eden İhsanoğlu’na burada ayran ikram edildi.

Ekmeleddin İhsanoğlu’na eşi Fisun İhsanoğlu’nun yanı sıra CHP Milletvekili Malik Ecder Özdemir, CHP İl Başkanı Ulaş Karasu, MHP İl Başkanı Serhat Albayrak, BBP İl Başkanı Mahir Kuzucu ile CHP, MHP ve BBP parti teşkilatları eşlik etti.

İLGİLİ HABERLER

DEAŞ operasyonunda 3 gözaltıDEAŞ operasyonunda 3 gözaltıBalıkesir'de yapılan asayiş uygulamalarında 26 kişi gözaltına alındıBalıkesir'de yapılan asayiş uygulamalarında 26 kişi gözaltına alındıYolcu otobüsünde uyuşturucu madde ele geçirildiYolcu otobüsünde uyuşturucu madde ele geçirildiTürkiye'de Covid-19 nedeni ile 153 kişi vefat etti, 6 bin 289 yeni vaka tespit edildiTürkiye'de Covid-19 nedeni ile 153 kişi vefat etti, 6 bin 289 yeni vaka tespit edildiMidyat ESOB Başkanı Direkçi: “Gelir kaybı ve kira desteği başvurusu için ek süre verilsin”Midyat ESOB Başkanı Direkçi: “Gelir kaybı ve kira desteği başvurusu için ek süre verilsin”
SIRADAKİ HABER