HaberlerGündemEğitim-Bir-Sen Silopi temsilciliği açıldı

Eğitim-Bir-Sen Silopi temsilciliği açıldı

Eğitimciler Birliği Sendikası Silopi Temsilcilik Bürosu, Eğitim-Bir-Sen Genel Başkanı Ali Yalçın’ın açılışa görüntülü aramayla katılması ve yapılan dualarla hizmete başladı.

Eğitim-Bir-Sen Silopi temsilciliği açıldı

Memur-Sen Genel Başkanı Ali Yalçın’ın görüntülü arama ile katıldığı temsilcilik bürosu tarihi uluslararası İpekyolu üzerinde açıldı.

Açılışın ardından açıklamada bulunan Eğitim-Bir-Sen ilçe Temsilcisi Bilal Aksoy, temsilciliğin eğitim camiasına hayırlı olmasını dileyerek, şehir dışından gelen öğretmenler ile yakınlarının misafir edebilecekleri ve çeşitli etkinliklerin yapılabileceği ortamı oluşturduklarını söyledi.

Aksoy "2008 yılında beşlerle başladığımız davamızın üye sayısı şu anda bin 350 aşmış durumda.  Teveccüh gösteren öğretmenlerimize teşekkür ediyorum.” dedi.

Açılışa, Memur Sen ve Eğitim Bir-Sen İl Başkanı Abdullah Çatı ve eğitim camiasından birçok kişi katılım sağladı. (İLKHA)

İLGİLİ HABERLER

Şehid Hasan'ın babası Mehmet Gökgüz: Azmettiriciler de yargılanmalıŞehid Hasan'ın babası Mehmet Gökgüz: Azmettiriciler de yargılanmalıMısır'daki idam kararları​ Şanlıurfa'da protesto edildiMısır'daki idam kararları​ Şanlıurfa'da protesto edildiMevsimlik tarım işçileri insanca bir yaşam istiyorMevsimlik tarım işçileri insanca bir yaşam istiyor​PKK'nin Mersin'de katlettiği muhterem bir alim: Molla Fehim Yönden​PKK'nin Mersin'de katlettiği muhterem bir alim: Molla Fehim Yönden​Mısır’daki idam kararları Mardin’de protesto edildi​Mısır’daki idam kararları Mardin’de protesto edildi
SIRADAKİ HABER