HaberlerGündemEge'de hortum ve fırtına: 16 Yaralı

Ege'de hortum ve fırtına: 16 Yaralı

İzmir Valisi Yavuz Selim Köşger "Bu gece 21.30 civarında Çeşme-Alaçatı ve Urla’da kuvvetli yağış dolu ve hortum nedeniyle maddi hasar oluşmuş ve 16 vatandaşımız hafif şekilde yaralanmıştır." dedi.

Ege'de hortum ve fırtına: 16 Yaralı

Kuvvetli rüzgâr ve fırtına Ege'de hayatı olumsuz etkiledi. Balıkesir ve İzmir'de oluşan hortumda, çatılar uçtu, otomobiller zarar gördü, tekneler battı.

Fırtına sonucu 16 kişi yaralandı. Yaralıların sağlık durumlarının iyi olduğu belirtildi.

İzmir Valisi Yavuz Selim Köşger, sosyal medya hesabından fırtına ve hortuma ilişkin açıklama yaptı.

Köşger "Bu gece 21.30 civarında Çeşme-Alaçatı ve Urla’da kuvvetli yağış dolu ve hortum nedeniyle maddi hasar oluşmuş ve 16 vatandaşımız hafif şekilde yaralanmıştır. Bölgeye 2 kurtarma aracı 9 AFAD personeli ve itfaiye ekipleri sevk edilmiş olay arkadaşlarımızca yakinen takip edilmektedir" dedi.

İLGİLİ HABERLER

Şehid Hasan'ın babası Mehmet Gökgüz: Azmettiriciler de yargılanmalıŞehid Hasan'ın babası Mehmet Gökgüz: Azmettiriciler de yargılanmalıMısır'daki idam kararları​ Şanlıurfa'da protesto edildiMısır'daki idam kararları​ Şanlıurfa'da protesto edildiMevsimlik tarım işçileri insanca bir yaşam istiyorMevsimlik tarım işçileri insanca bir yaşam istiyor​PKK'nin Mersin'de katlettiği muhterem bir alim: Molla Fehim Yönden​PKK'nin Mersin'de katlettiği muhterem bir alim: Molla Fehim Yönden​Mısır’daki idam kararları Mardin’de protesto edildi​Mısır’daki idam kararları Mardin’de protesto edildi
SIRADAKİ HABER