HaberlerGündemEge'de hortum ve fırtına: 16 Yaralı

Ege'de hortum ve fırtına: 16 Yaralı

İzmir Valisi Yavuz Selim Köşger "Bu gece 21.30 civarında Çeşme-Alaçatı ve Urla’da kuvvetli yağış dolu ve hortum nedeniyle maddi hasar oluşmuş ve 16 vatandaşımız hafif şekilde yaralanmıştır." dedi.

Ege'de hortum ve fırtına: 16 Yaralı

Kuvvetli rüzgâr ve fırtına Ege'de hayatı olumsuz etkiledi. Balıkesir ve İzmir'de oluşan hortumda, çatılar uçtu, otomobiller zarar gördü, tekneler battı.

Fırtına sonucu 16 kişi yaralandı. Yaralıların sağlık durumlarının iyi olduğu belirtildi.

İzmir Valisi Yavuz Selim Köşger, sosyal medya hesabından fırtına ve hortuma ilişkin açıklama yaptı.

Köşger "Bu gece 21.30 civarında Çeşme-Alaçatı ve Urla’da kuvvetli yağış dolu ve hortum nedeniyle maddi hasar oluşmuş ve 16 vatandaşımız hafif şekilde yaralanmıştır. Bölgeye 2 kurtarma aracı 9 AFAD personeli ve itfaiye ekipleri sevk edilmiş olay arkadaşlarımızca yakinen takip edilmektedir" dedi.

İLGİLİ HABERLER

Önlem alınmayan çukur kazaya neden oldu: 4 yaralıÖnlem alınmayan çukur kazaya neden oldu: 4 yaralıİçişleri Bakanlığından çalışma saatleri genelgesiİçişleri Bakanlığından çalışma saatleri genelgesiİstanbul'da çeşitli suçlardan 13 kişi gözaltına alındıİstanbul'da çeşitli suçlardan 13 kişi gözaltına alındıİstanbul'da ahır yangını: 7 hayvan telef olduİstanbul'da ahır yangını: 7 hayvan telef olduCumhurbaşkanı Erdoğan Macron ile görüştüCumhurbaşkanı Erdoğan Macron ile görüştü
SIRADAKİ HABER