HaberlerGündemEge'de hortum ve fırtına: 16 Yaralı

Ege'de hortum ve fırtına: 16 Yaralı

İzmir Valisi Yavuz Selim Köşger "Bu gece 21.30 civarında Çeşme-Alaçatı ve Urla’da kuvvetli yağış dolu ve hortum nedeniyle maddi hasar oluşmuş ve 16 vatandaşımız hafif şekilde yaralanmıştır." dedi.

Ege'de hortum ve fırtına: 16 Yaralı

Kuvvetli rüzgâr ve fırtına Ege'de hayatı olumsuz etkiledi. Balıkesir ve İzmir'de oluşan hortumda, çatılar uçtu, otomobiller zarar gördü, tekneler battı.

Fırtına sonucu 16 kişi yaralandı. Yaralıların sağlık durumlarının iyi olduğu belirtildi.

İzmir Valisi Yavuz Selim Köşger, sosyal medya hesabından fırtına ve hortuma ilişkin açıklama yaptı.

Köşger "Bu gece 21.30 civarında Çeşme-Alaçatı ve Urla’da kuvvetli yağış dolu ve hortum nedeniyle maddi hasar oluşmuş ve 16 vatandaşımız hafif şekilde yaralanmıştır. Bölgeye 2 kurtarma aracı 9 AFAD personeli ve itfaiye ekipleri sevk edilmiş olay arkadaşlarımızca yakinen takip edilmektedir" dedi.

İLGİLİ HABERLER

Mardin’de husumetli aileler barıştırıldıMardin’de husumetli aileler barıştırıldıUyuşturucu ve hırsızlık operasyonlarında 20 şüpheli tutuklandıUyuşturucu ve hırsızlık operasyonlarında 20 şüpheli tutuklandıÇiftçilere sera naylonu dağıtımı yapıldıÇiftçilere sera naylonu dağıtımı yapıldıRamazan orucunun niyeti nasıl olmalıdır sahur niyetin yerine geçer mi?Ramazan orucunun niyeti nasıl olmalıdır sahur niyetin yerine geçer mi?Cumhurbaşkanlığı Kabinesi yarın toplanıyorCumhurbaşkanlığı Kabinesi yarın toplanıyor
SIRADAKİ HABER