HaberlerGündemDüzensiz göçmenleri taşıyan minibüs kaza yaptı: 17 yaralı

Düzensiz göçmenleri taşıyan minibüs kaza yaptı: 17 yaralı

Ağrı'nın Eleşkirt ilçesi yakınlarında düzensiz göçmenleri taşıyan minibüs şoförü direksiyon kontrolünü kaybederek şarampole yuvarlandı.

Düzensiz göçmenleri taşıyan minibüs kaza yaptı: 17 yaralı

Eleşkirt ilçesi yakınlarında, içinde 24 kaçak göçmenin bulunduğu düşünülen minibüs şarampole devrilmesi sonucu 17 kaçak göçmen yaralandığı 7 kaçak göçmenin ise olay yerinde kaçtığı iddia edildi.

Polisin dur ihtarına uymayıp kaçarken ilçeye 6 kilometre kala devrilen ve sürücüsü öğrenilemeyen 54 D 6509 plakalı minibüs şarampole devrildi. İhbar üzerine olay yerine UMKE, itfaiye ve polis ekipleri sevk edildi.

Yaralanan göçmenler olay yerindeki ilk müdahalenin ardından ambulanslarla getirildikleri Ağrı Eğitim ve Araştırma Hastanesinde tedavi altına alındılar.

Kaza mahallinden kaçtıkları iddia edilen araç şoförü ve 7 düzensiz göçmenin yakalanması için çalışma başlatıldığı öğrenildi.

İLGİLİ HABERLER

Şehid Hasan'ın babası Mehmet Gökgüz: Azmettiriciler de yargılanmalıŞehid Hasan'ın babası Mehmet Gökgüz: Azmettiriciler de yargılanmalıMısır'daki idam kararları​ Şanlıurfa'da protesto edildiMısır'daki idam kararları​ Şanlıurfa'da protesto edildiMevsimlik tarım işçileri insanca bir yaşam istiyorMevsimlik tarım işçileri insanca bir yaşam istiyor​PKK'nin Mersin'de katlettiği muhterem bir alim: Molla Fehim Yönden​PKK'nin Mersin'de katlettiği muhterem bir alim: Molla Fehim Yönden​Mısır’daki idam kararları Mardin’de protesto edildi​Mısır’daki idam kararları Mardin’de protesto edildi
SIRADAKİ HABER