HaberlerGündemDöviz kuru bugün ne kadar?

Döviz kuru bugün ne kadar?

Dolar/TL Merkez Bankası'nın faiz kararı ile birlikte geçen hafta 7.50'ye kadar çekilen dolar/TL yeni haftanın ilk işlem gününe yükselişle başladı.

Döviz kuru bugün ne kadar?

Merkez Bankası'nın açıklamaları sonrasında 7.5065 ile son 1 ayın en düşük seviyelerine kadar çekilen dolar/TL, bu haftanın ilk işlem gününde 7.75, Euro/TL'de de 9.16 seviyesinde işlem görüyor.

Hazine ve Maliye Bakanı Lütfi Elvan da geçen hafta yaptığı açıklamada Merkez Bankası'nın politikalarını destekleyeceklerini kaydetmişti.

İLGİLİ HABERLER

NASA'dan Türkiye'ye kuraklık uyarısıNASA'dan Türkiye'ye kuraklık uyarısıKar ve tipinin etkili olduğu Doğu Anadolu'da bin 551 köy ve mahalle yolu ulaşıma kapandıKar ve tipinin etkili olduğu Doğu Anadolu'da bin 551 köy ve mahalle yolu ulaşıma kapandıMalatya'da çeşitli suçlardan aranan 39 kişi yakalandıMalatya'da çeşitli suçlardan aranan 39 kişi yakalandıKarda kaza yapanların yardımına Bağlar Belediyesi ekipleri ulaştıKarda kaza yapanların yardımına Bağlar Belediyesi ekipleri ulaştıOduna giderken mahsur kalan vatandaş kurtarıldıOduna giderken mahsur kalan vatandaş kurtarıldı
SIRADAKİ HABER