HaberlerGündemDörtyol'da 30 Ağustos coşkusu

Dörtyol'da 30 Ağustos coşkusu

30 Ağustos Zafer Bayramının 92. yıldönümü tüm yurtta olduğu gibi Hatay'ın Dörtyol ilçesinde de kutlandı.Tören Atatürk Anıtı'nda Kaymakam Recep Soytürk Garnizon Komutanı V. J.Bnb. Gürol Okyar, Dörtyol Belediye Başkanı Yaşar Toksoy'un Atatürk Anıtı'na çelenk sunumu ile başladı.Saygı duruşu ve İstiklal Marşı'nın okunmasının ardından günün anlam ve önemini belirten bir konuşma yapan J.Ütgm.Tarık Pişirgen yaptı.Konuşmanın ardından Kaymakamlık makamında Kaymakam Recep Soytürk, Garnizon Komutanı V. J.B

Dörtyol'da 30 Ağustos coşkusu
30 Ağustos Zafer Bayramının 92. yıldönümü tüm yurtta olduğu gibi Hatay'ın Dörtyol ilçesinde de kutlandı.
Tören Atatürk Anıtı'nda Kaymakam Recep Soytürk Garnizon Komutanı V. J.Bnb. Gürol Okyar, Dörtyol Belediye Başkanı Yaşar Toksoy'un Atatürk Anıtı'na çelenk sunumu ile başladı.
Saygı duruşu ve İstiklal Marşı'nın okunmasının ardından günün anlam ve önemini belirten bir konuşma yapan J.Ütgm.Tarık Pişirgen yaptı.
Konuşmanın ardından Kaymakamlık makamında Kaymakam Recep Soytürk, Garnizon Komutanı V. J.Bnb.Gürol Okyar, Belediye Başkanı Yaşar Toksoy tebrikleri kabul etti.

İLGİLİ HABERLER

​Gazze’de "Malatyalılar Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon Merkezi" yapılacak​Gazze’de "Malatyalılar Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon Merkezi" yapılacakHatalı sollama kaza getirdiHatalı sollama kaza getirdiDiyarbakır'da Ezan-ı Muhammed-i'nin ilk okunuşunun 1399'uncu yıldönümü kutlandıDiyarbakır'da Ezan-ı Muhammed-i'nin ilk okunuşunun 1399'uncu yıldönümü kutlandıElazığ'da dere ıslah çalışmaları yapıldıElazığ'da dere ıslah çalışmaları yapıldıİmam hatip öğrencileri TÜBİTAK yarışmasında Türkiye 2’nciliği kazandıİmam hatip öğrencileri TÜBİTAK yarışmasında Türkiye 2’nciliği kazandı
SIRADAKİ HABER