HaberlerGündemDolunay Koleji"nden TEOG"da büyük başarı

Dolunay Koleji"nden TEOG"da büyük başarı

Fatsa Özel Dolunay Koleji'nin 47 öğrencisinden 26’sı, TEOG yerleştirme sonuçlarına göre fen lisesini kazandı.

Dolunay Koleji"nden TEOG"da büyük başarı
Fatsa Özel Dolunay Koleji'nin 47 öğrencisinden 26’sı, TEOG yerleştirme sonuçlarına göre fen lisesini kazandı.

Temel Eğitimden Ortaöğretime Geçiş (TEOG) sınavında Dolunay Koleji öğrencileri Ordu’nun gururu oldu. Değişen sınav sisteminin başarı geleneğini değiştirmediğini söyleyen Özel Dolunay Koleji Müdürü Orhan Irmak, “Öğrencilerimiz yakaladıkları başarı ile bizleri gururlandırdı. Okul olarak sınavda 452,813 puan ortalamasıyla Ordu’da tüm okullar arasında 1. olmayı başardık.” dedi.

Yerleştirme sonuçlarına göre, Ordu’nun gururu olduklarını ifade eden Irmak, “47 öğrencimizden 26’sı fen liselerine, 15’i Anadolu liselerine, 3’ü Anadolu İmam hatip liselerine, 1’i Güzel Sanatlar lisesine, 2’si Anadolu Teknik ve Mesleki Eğitim lisesine yerleşti. Aynı zamanda TEOG sınavında okulumuz öğrencilerinden Aycan Duymaz ve İremnur Gülten 120 sorunun tamamını doğru cevaplayarak 100 tam puan aldı. Biz Özel Dolunay Koleji olarak öğrencilerimizi sadece okul ve sınavlarda değil, hayatın her aşamasında başarılı olmaları için çabalıyoruz. Bu doğrultuda öğrenci, veli, öğretmen arasında sürekli olarak iletişim halindeyiz. Başarımızın arkasında “kazanmak” yerine “başarmak” felsefesi yatıyor. TEOG sınavındaki başarılarından dolayı bütün öğrencilerimizi kutluyor, bu süreçte çocuklarına destek olan velilerimize ve gecesini gündüzüne katan fedakâr öğretmenlerimize teşekkür ediyorum.” dedi.

İLGİLİ HABERLER

Türkiye genelinde aranan bin 964 kişi yakalandıTürkiye genelinde aranan bin 964 kişi yakalandıEv eşyası almak isterken hem mobilyadan hem de paralarından oldularEv eşyası almak isterken hem mobilyadan hem de paralarından oldularDava Arkadaşlarının dilinden Molla Muhammed Said Varol: Güzel ahlakıyla gönülleri fetheden biriydiDava Arkadaşlarının dilinden Molla Muhammed Said Varol: Güzel ahlakıyla gönülleri fetheden biriydiKuraklıktan etkilenen çiftçinin kredi borçları ertelenecekKuraklıktan etkilenen çiftçinin kredi borçları ertelenecek​Artan yem fiyatlarına isyan eden besiciler: Hayvanlarımızı satacağız​Artan yem fiyatlarına isyan eden besiciler: Hayvanlarımızı satacağız
SIRADAKİ HABER