HaberlerGündemDoğubayazıt ilçesinde sağlık çalışanlarına kandil simidi dağıtıldı

Doğubayazıt ilçesinde sağlık çalışanlarına kandil simidi dağıtıldı

Regaip Kandili münasebeti ile Doğubayazıt Gençlik ve Spor ilçe Müdürlüğü tarafından sağlık çalışanlarına kandil simidi dağıtıldı.

Doğubayazıt ilçesinde sağlık çalışanlarına kandil simidi dağıtıldı

İlçe Müdürlüğüne bağlı Gençlik Merkezinde üretilen simitler ilçede bulunan sağlık kuruluşlarında çalışan sağlık çalışanlarına ikram edildi.

Konu hakkında bir açıklama yapan Doğubayazıt Gençlik ve Spor ilçe Müdür Vekili İbrahim Çakan, Gençlik Lideri Semra Şimşek ile organize edilen çalışma kapsamında onlarca Gençlik Merkezi gönüllüsü tarafından bu çalışmanın gerçekleştirildiğini söyledi.

İbrahim Çakan, "'Gençliğin elinden sağlıklı ellere' sloganı ile Gençlik Merkezimizde ürettiğimiz kandil simitlerimizi Covid-19 sürecinde büyük fedakârlık yapan sağlık çalışanlarımıza ikram ettik. Simitlerin yapımında 5 gönüllü üretim aşamasında, 5 gönüllü ise paketleme aşamasında yer aldılar. Sağlık kurumlarında çalışan sağlıkçılara ise 10 Gençlik Merkezi gönüllümüz ile dağıtım gerçekleştirdik." dedi.

İLGİLİ HABERLER

Mardin’de husumetli aileler barıştırıldıMardin’de husumetli aileler barıştırıldıUyuşturucu ve hırsızlık operasyonlarında 20 şüpheli tutuklandıUyuşturucu ve hırsızlık operasyonlarında 20 şüpheli tutuklandıÇiftçilere sera naylonu dağıtımı yapıldıÇiftçilere sera naylonu dağıtımı yapıldıRamazan orucunun niyeti nasıl olmalıdır sahur niyetin yerine geçer mi?Ramazan orucunun niyeti nasıl olmalıdır sahur niyetin yerine geçer mi?Cumhurbaşkanlığı Kabinesi yarın toplanıyorCumhurbaşkanlığı Kabinesi yarın toplanıyor
SIRADAKİ HABER