HaberlerGündemDoğubayazıt ilçesinde sağlık çalışanlarına kandil simidi dağıtıldı

Doğubayazıt ilçesinde sağlık çalışanlarına kandil simidi dağıtıldı

Regaip Kandili münasebeti ile Doğubayazıt Gençlik ve Spor ilçe Müdürlüğü tarafından sağlık çalışanlarına kandil simidi dağıtıldı.

Doğubayazıt ilçesinde sağlık çalışanlarına kandil simidi dağıtıldı

İlçe Müdürlüğüne bağlı Gençlik Merkezinde üretilen simitler ilçede bulunan sağlık kuruluşlarında çalışan sağlık çalışanlarına ikram edildi.

Konu hakkında bir açıklama yapan Doğubayazıt Gençlik ve Spor ilçe Müdür Vekili İbrahim Çakan, Gençlik Lideri Semra Şimşek ile organize edilen çalışma kapsamında onlarca Gençlik Merkezi gönüllüsü tarafından bu çalışmanın gerçekleştirildiğini söyledi.

İbrahim Çakan, "'Gençliğin elinden sağlıklı ellere' sloganı ile Gençlik Merkezimizde ürettiğimiz kandil simitlerimizi Covid-19 sürecinde büyük fedakârlık yapan sağlık çalışanlarımıza ikram ettik. Simitlerin yapımında 5 gönüllü üretim aşamasında, 5 gönüllü ise paketleme aşamasında yer aldılar. Sağlık kurumlarında çalışan sağlıkçılara ise 10 Gençlik Merkezi gönüllümüz ile dağıtım gerçekleştirdik." dedi.

İLGİLİ HABERLER

Helikopter kazasında vefat edenlerin kimlikleri belli olduHelikopter kazasında vefat edenlerin kimlikleri belli olduBakan Akar'dan helikopter kazasına ilişkin açıklamaBakan Akar'dan helikopter kazasına ilişkin açıklamaHelikopter kazası sonrası dünyadan taziye mesajlarıHelikopter kazası sonrası dünyadan taziye mesajları Cumhurbaşkanı Erdoğan: "Şehitlerimize Allah'tan rahmet diliyorum"Cumhurbaşkanı Erdoğan: "Şehitlerimize Allah'tan rahmet diliyorum"Cougar tipi helikopterlerin ilk kazası değil!Cougar tipi helikopterlerin ilk kazası değil!
SIRADAKİ HABER