HaberlerGündemDoğubayazıt ilçesinde sağlık çalışanlarına kandil simidi dağıtıldı

Doğubayazıt ilçesinde sağlık çalışanlarına kandil simidi dağıtıldı

Regaip Kandili münasebeti ile Doğubayazıt Gençlik ve Spor ilçe Müdürlüğü tarafından sağlık çalışanlarına kandil simidi dağıtıldı.

Doğubayazıt ilçesinde sağlık çalışanlarına kandil simidi dağıtıldı

İlçe Müdürlüğüne bağlı Gençlik Merkezinde üretilen simitler ilçede bulunan sağlık kuruluşlarında çalışan sağlık çalışanlarına ikram edildi.

Konu hakkında bir açıklama yapan Doğubayazıt Gençlik ve Spor ilçe Müdür Vekili İbrahim Çakan, Gençlik Lideri Semra Şimşek ile organize edilen çalışma kapsamında onlarca Gençlik Merkezi gönüllüsü tarafından bu çalışmanın gerçekleştirildiğini söyledi.

İbrahim Çakan, "'Gençliğin elinden sağlıklı ellere' sloganı ile Gençlik Merkezimizde ürettiğimiz kandil simitlerimizi Covid-19 sürecinde büyük fedakârlık yapan sağlık çalışanlarımıza ikram ettik. Simitlerin yapımında 5 gönüllü üretim aşamasında, 5 gönüllü ise paketleme aşamasında yer aldılar. Sağlık kurumlarında çalışan sağlıkçılara ise 10 Gençlik Merkezi gönüllümüz ile dağıtım gerçekleştirdik." dedi.

İLGİLİ HABERLER

Şehid Hasan'ın babası Mehmet Gökgüz: Azmettiriciler de yargılanmalıŞehid Hasan'ın babası Mehmet Gökgüz: Azmettiriciler de yargılanmalıMısır'daki idam kararları​ Şanlıurfa'da protesto edildiMısır'daki idam kararları​ Şanlıurfa'da protesto edildiMevsimlik tarım işçileri insanca bir yaşam istiyorMevsimlik tarım işçileri insanca bir yaşam istiyor​PKK'nin Mersin'de katlettiği muhterem bir alim: Molla Fehim Yönden​PKK'nin Mersin'de katlettiği muhterem bir alim: Molla Fehim Yönden​Mısır’daki idam kararları Mardin’de protesto edildi​Mısır’daki idam kararları Mardin’de protesto edildi
SIRADAKİ HABER